Zostań członkiem Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego – ogłoszenie dla mieszkańców Opola | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Zostań członkiem Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego – ogłoszenie dla mieszkańców Opola

Prezydent Miasta Opola ogłasza nabór na 3 miejsca dla mieszkańców Opola, którzy wejdą w skład Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego

CZYM JEST ZESPÓŁ DS. BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego Miasta Opola jest organem doradczym Prezydenta Miasta Opola.

Do zadań Zespołu należeć będzie m.in.: nadzór nad prawidłowym zgłaszaniem Projektów, opiniowanie Projektów i odwołań, nadzór nad prawidłowym głosowaniem, nadzór nad realizacją Projektów z poprzedniego roku budżetowego, przestrzeganie zasad ochrony danych osobowych.

WARUNKI DLA KANDYDATÓW

Zapraszamy do pracy w Zespole ds. Budżetu Obywatelskiego wszystkich pełnoletnich mieszkańców Opola.

JAK ZOSTAĆ CZŁONKIEM ZESPOŁU DS. BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

Każdego kandydata prosimy o wypełnienie załączonego kwestionariusza oraz przesłanie go – po wypełnieniu i podpisaniu – w formie skanu na adres mailowy: bo.opole@um.opole.pl lub osobiste złożenie w Centrum Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Opola przy ul. Koraszewskiego 7-9 pok. 3 w Opolu w terminie do 19.04.2019 r.

Losowanie 3 mieszkańców spośród zgłoszonych kandydatów odbędzie się w dniu 25.04.2019 r. o godzinie 17:00 w sali 203 opolskiego Ratusza.

UWAGA

Praca w Zespole ds. Budżetu Obywatelskiego jest nieodpłatna. Posiedzenia zwykle odbywają się w godzinach popołudniowych.

Dokumenty do pobrania.

Formularz zgłoszeniowy do Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego

2019-04-11 12:15:23
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.