Konkurs wiedzy o Aglomeracji Ołomunieckiej | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Konkurs wiedzy o Aglomeracji Ołomunieckiej

Zapraszamy do udziału w drugim konkursie wiedzy o Aglomeracji Ołomunieckiej!

Aglomeracja Opolska współpracuje z Aglomeracją Ołomuniecką od kilku lat. Obecnie realizowany jest wspólnie kolejny już projekt – Razem dla rozwoju aglomeracji. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg V-A CZ-PL .

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie na temat Aglomeracji Ołomunieckiej (http://www.olomoucka-aglomerace.eu).

Od dnia 6 listopada 2019 r., przez kolejne 10 dni (od poniedziałku do piątku) na fanpage’u Aglomeracji Opolskiej http://www.facebook.com/StowarzyszenieAglomeracjaOpolska/ będą zamieszczane pytania na temat partnerskiej aglomeracji w Czechach. Pierwsze trzy osoby, które udzielą odpowiedzi na pytanie w danym dniu otrzymują punkt.

10 najlepiej odpowiadających osób otrzyma nagrody w postaci zestawów promujących Program INTERREG VA Republika Czeska – Polska oraz projekt Razem dla rozwoju aglomeracji (każdy zestaw zawiera: plecak, apteczkę turystyczną, bidon termiczny, power bank, kamizelkę odblaskową, odblaski).

Więcej informacji na: https://www.aglomeracja-opolska.pl/

2019-11-06 10:47:42
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.