Konkurs wakacyjny „Bezpieczne wakacje” | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Konkurs wakacyjny „Bezpieczne wakacje”

W dniu 6 września  2019 r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pn. „Bezpieczne wakacje” organizowanego przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Opola oraz Komendę Miejską Policji w Opolu. Konkurs skierowany był do dzieci uczestniczących w zajęciach organizowanych przez placówki wsparcia dziennego w mieście Opolu.  Głównym celem konkursu było promowanie bezpiecznych zachowań wśród dzieci, poszerzenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa osobistego oraz kształtowanie zasad postępowania w sytuacjach niebezpiecznych, wskazywanie sposobów zdrowego i aktywnego spędzania czasu wolnego  w okresie wakacji. Na konkurs wpłynęły 52 prace dzieci z 8 placówek.  Uroczyste podsumowanie konkursu oraz nagrodzenie zwycięzców odbędzie się 17 września 2019 r. o godz. 17.00  w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz zapraszamy uczestników na uroczyste podsumowanie.

 

2019-09-06 12:46:07
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.