Konkurs plastyczny „MOJE BEZPIECZNE WAKACJE” | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Konkurs plastyczny „MOJE BEZPIECZNE WAKACJE”

W dniu 29 czerwca 2019 roku odbył się  konkurs plastyczny skierowany do dzieci biorących udział w 9 Pikniku Rodzinnym nad Odrą pn. „Moje bezpieczne wakacje”.

Organizatorami konkursu  byli:
Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Opola,
Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Opolu

Biorąc pod uwagę walory artystyczne prac, oryginalność pomysłów, czytelność przekazu oraz zgodność prac z tematyką konkursu jury zdecydowało nie przyznać miejsca I, II oraz III, natomiast przyznało  równorzędne wyróżnienia dla wszystkich osób. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody: sprzęt sportowy, materiały papiernicze (pisaki, kredki, kredy) oraz gadżety promocyjne dot. tematyki związanej  z bezpieczeństwem.

Podczas pikniku członkowie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych prowadzili rozmowy z uczestnikami na tematy związane z uzależnieniem od alkoholu, współuzależnieniem oraz możliwością podjęcia terapii przez osoby uzależnione jak i członków ich rodzin.  Ponadto  wręczano ulotki i broszury informacyjno-edukacyjne związane z problematyką uzależniania od alkoholu.

2019-07-02 11:37:29
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.