Konkurs fotograficzny „Opole w moim rytmie” | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Konkurs fotograficzny „Opole w moim rytmie”

Prezydent Miasta Opola zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „Opole w moim rytmie”.

Konkurs realizowany jest w ramach nowej kampanii promocyjnej pt. „Odkryj swój rytm”, w której zachęcamy Was do odkrywania piękna naszego miasta i znajdowania w nim swojego własnego rytmu. W konkursie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 18 rok życia. Wystarczy nadesłać mailowo na adres: odkryjopole@um.opole.pl fotografie Opola  wraz z krótkim opisem (do 500 znaków) i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Konkurs będzie trwał od 15 czerwca do 15 września w trzech edycjach (15 czerwca – 14 lipca I edycja; 15 lipca – 14 sierpnia II edycja; 15 sierpnia – 15 września III edycja). Autorzy trzech  najlepszych zdjęć w każdej edycji otrzymają nagrody: tablet – I miejsce; aparat natychmiastowy – II miejsce; słuchawki bezprzewodowe – III miejsce).

2019-06-15 15:00:41
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.