Koncert Krzysztofa Cugowskiego na rzecz Domu Nadziei | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Koncert Krzysztofa Cugowskiego na rzecz Domu Nadziei

Koncert Krzysztofa Cugowskiego na rzecz Domu Nadziei

Już w najbliższą niedzielę (19 stycznia 2020 roku) o godz. 17.00 w auli seminaryjnej (Opole, ul. Drzymały 1) odbędzie się niezwykły koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów na rzecz budowy Domu Nadziei i bezdomnych w Opolu.

Krzysztof Cugowski świętuje swój Złoty Jubileusz, czyli 50-lecie pracy artystycznej. Trasa koncertowa „50 lat na 100%” jest podsumowaniem 5 dekad występów scenicznych. Od dwóch lat artyście towarzyszy Zespół Mistrzów w skład którego wchodzą: Jacek Królik – gitara, Cezary Konrad – perkusja, Łukasz Adamczyk – bas, Tomasz Kałwak – instrumenty klawiszowe.

Podczas koncertu wystąpi również Natalia Gosztyła (wokalistka i wiolonczelistka na co dzień poruszająca się po takich gatunkach muzycznych jak pop, soul, r&b czy gospel) wraz z Pawłem Kalicińskim (gitara akustyczna).

Cegiełki – bilety na koncert w cenie 70, 60 i 50 zł można nabycia w trzech punktach: kancelarii parafii katedralnej, w furcie opolskiej Kurii Diecezjalnej oraz portierni Wydziału Teologicznego UO.

Całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz budowy Domu Nadziei i bezdomnych w Opolu.

Telefon do kontaktu:  664 477 422.

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/500711700547726/

2020-01-14 11:40:21
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.