Kolejne lekcje w ramach Kampanii ,,Opole w rytmie życzliwości” za nami | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Kolejne lekcje w ramach Kampanii ,,Opole w rytmie życzliwości” za nami

W dniu 4 października 2019r. Pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Opola, Centrum Informacyjno – Edukacyjnego „Senior w Opolu ” oraz członkowie Rady Seniorów Miasta Opola zorganizowali lekcję ,,życzliwości” w:

  • Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Opolu oraz
  • Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 w Opolu.

Podczas zorganizowanego quizu ,,życzliwość jest w modzie” dzieci odpowiadały na pytania dot. życzliwości .Ponadto obejrzały spot ,,Opole w rytmie życzliwości”, a następnie świetnie zatańczyli w rytm muzyki Ram Sam Sam. Kolejno odbyły się zajęcia plastyczne udział  pn. Czym jest życzliwość?, dzieci chętnie wzięły w nich udział. W efekcie czego powstały świetne prace.
Dzieciaki podczas warsztatów udowodniły, że poprzez zabawę także można uczyć się życzliwości i w nagrodę za czynny udział w lekcji otrzymały medale życzliwości, plany lekcji oraz piórniki.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i tak fantastyczne zajęcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019-10-07 14:53:43
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.