Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla zabudowy zamieszkałej i niezamieszkałej na okres kwiecień-grudzień 2019 r. | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla zabudowy zamieszkałej i niezamieszkałej na okres kwiecień-grudzień 2019 r.

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na okres kwiecień-grudzień 2019 r.

Informujemy, że zostały przygotowane harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na okres od kwietnia do grudnia 2019 roku.

Harmonogramy dostępne są poniżej oraz na stronie www.smieciopolis.opole.pl Dla użytkowników smartfonów przygotowana została aplikacja mobilna „Opole segreguje”. W budynkach jednorodzinnych i kilkurodzinnych harmonogram zostanie dostarczony do skrzynek pocztowych.

Dla nieruchomości niezamieszkałych (firmy, instytucje) harmonogramy zostaną opublikowane do końca tygodnia.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących harmonogramów lub innych kwestii związanych z gospodarką odpadami komunalnymi w dyspozycji pozostają pracownicy Biura Nadzoru Odbioru Odpadów Komunalnych Urzędu Miasta Opola pod nr tel. 77 44-13-237 (poniedziałek-środa w godzinach 7.30-15.30, czwartek w godzinach 7.30-17.00 oraz piątek w godzinach 7.30-14.00), adres poczty elektronicznej: odpady@um.opole.pl

2019-03-28 08:09:55
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.