FESTIWAL UŚMIECHU. KRAINA LALEK, CYRKU I ZABAWY | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

FESTIWAL UŚMIECHU. KRAINA LALEK, CYRKU I ZABAWY

Już po raz 11. Fundacja Dr. Clown wraz z Miastem Opole zaprasza na ogólnopolską imprezę charytatywną! W tym roku spotykamy się w sobotę 4 maja na Placu Wolności. W godzinach 13.00 – 19.00 będziemy śmiać się i bawić, przeniesiemy się do świata magii, koloru i oczywiście, uśmiechu!
Wśród atrakcji znajdzie się strefa lalek, strefa maluchów oraz strefa artystów i animacji, mające postać prezentacji, warsztatów, zabaw edukacyjnych oraz pokazów artystycznych – dostosowanych do różnych grup wiekowych oraz przygotowanych dla całej rodziny.
W trakcie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na prowadzenie przez Fundację „Dr Clown” „Terapii śmiechem” w szpitalach w całej Polsce. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Uśmiech! 4 maja w naszym mieście Festiwal Uśmiechu!😁 Razem z Fundacja "Dr Clown" przeniesiemy się do krainy lalek, cyrku i zabawy. #odkryjOpole #festiwal Fundacja "Dr Clown" Region Opolszczyzna

Opublikowany przez Opole Poniedziałek, 25 marca 2019

 

Co w programie?
– spotkaj 100 barwnych „Doktorów Clownów”
– podziwiaj występy artystyczne, m.in. Sambora Dudzińskiego, Teatru Animacji „FalkoShow” i Pana Buźki
– weź udział w prezentacjach, warsztatach, zabawach edukacyjnych
– podejmij wyzwania cyrkowe, zdobądź umiejętności cyrkowców i sztukmistrzów
– stwórz własną kreatywną lalkę  teatralna i naucz się z nią pracować
– odwiedź plenerowy szpital „Doktora Clowna”, zgłębiaj wiedzę dot. pierwszej pomocy
– zachwyć się magią i iluzją, wyczynami żonglerów i szczudlarzy
– wejdź na szczudła, zakręć talerzem, żongluj
– zatańcz we wspólnych tańcach animacyjnych
– zobacz 36 przedstawień teatrów lalek z całej Polski, odbywających się w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Lalek w Opolu

Więcej informacji wkrótce. Dołącz do wydarzenia i śledź program Festiwalu! https://www.facebook.com/events/363265797732134/
„Festiwal Uśmiechu. Kraina lalek, cyrku i zabawy” jest jednocześnie wydarzeniem towarzyszącym XXIX Ogólnopolskiemu Festiwalowi Teatrów Lalek w Opolu.
Współorganizatorami wydarzenia są Miasto Opole oraz Opolski Teatr Lalki i Aktora im. A. Smolki w Opolu.

2019-03-27 08:07:38
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.