Ferie zimowe 2019 w Opolu | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Ferie zimowe 2019 w Opolu

Już za chwilę ferie zimowe! Rozpoczną się 28 stycznia!
Przed nami dwa tygodnie szkolnej laby, którą proponujemy zamienić na atrakcyjny wypoczynek w mieście. Z naszym rozkładem jazdy na pewno nie będzie nudy.

Pełną rozpiskę znajdziecie poniżej oraz w formie dokumentu pdf do pobrania w załączniku.
Zapraszamy do lektury!

28.01 – 08.02 (codziennie)

  • Półkolonie zimowe dla dzieci klas I – VI ( 28.01.2019 – 01.02.2019 )
    godz. 08:00 – 16:00
    Miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
    Wstęp: 250zł
  • Półkolonie zimowe dla dzieci klas I – VI ( 28.01.2019 – 01.02.2019)
    godz. 08:00 – 16:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Strzelców Bytomskich 1
    Wstęp: 250zł
  • Zimowe warsztaty w ramach projektu „Wspólna akcja segregacja” – zajęcia recyklingowe dla dzieci klas I – VI ( 28.01.2019 – 01.02.2019)
    godz. 09:00 – 15:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp: bezpłatny
  • Fabryka wyobraźni – aktywne i twórcze ferie w bibliotece. Zajęcia na podstawie literatury z elementami zabaw ruchowych, plastycznych i innych. Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat.
    12:00 – 14:00
    Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna
    Wstęp wolny
  • W 10 dni z Nelą dookoła świata. Zajęcia dla dzieci w wieku 8 – 12 lat
    godz. 12:00 – 14:00
    Miejsce: Oddział Dziecięco-Młodzieżowy MBP
    Wstęp wolny
  • DEMOKRACJA – co to jest?. Zajęcia dla dzieci w wieku 6 – 10 lat
    godz. 11:00 – 13:00
    Miejsce: Filia nr 1 i 2 Dziecięca MBP
    Wstęp wolny
  • Sporty zimowe znane i nieznane. Zajęcia dla dzieci w wieku 6 – 11 lat
    godz. 11:00 – 13:00
    Miejsce: Filia nr 3 MBP
    Wstęp wolny
  • Superbohaterowie w bibliotece. Zajęcia dla dzieci w wieku 6 – 10 lat
    godz. 12:00 – 14:00
    Miejsce: Filia nr 5 MBP
    Wstęp wolny
  • W Świerszczykowie. Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 11 lat
    godz. 12:00 – 14:00
    Miejsce: Filia nr 7 MBP
    Wstęp wolny
  • Ferie zimowe z Mikołajkiem i Muminkami po Polsce. Zajęcia dla dzieci w wieku 8 – 12 lat
    godz. 12:00 – 14:00 (29 – 30.01, 05 – 06.02)
    godz. 14:00 – 17:00 (28.01, 08.02)
    Miejsce: Filia nr 8 MBP
    Wstęp wolny
  • Zima – książka i ja
    godz. 14:00 – 16:00 (31.01 – 01.02, 07 – 08.02)
    Miejsce: Filia nr 10 MBP
    Wstęp wolny
  • Kolorowe przeboje. Zajęcia dla dzieci w wieku 8 – 11 lat
    godz. 12:00 – 14:00
    Miejsce: Filia nr 17 MBP
    Wstęp wolny
  • Zimowe sposoby na dobre zabawy
    godz. 12:00 – 14:00 (29 – 30.01, 05.02)
    Miejsce: Filia nr 18 MBP
    Wstęp wolny
  • Warsztaty wokalne, nauka piosenek, zajęcia klubowe stałe (komputerowe, bilard, tenis, gry planszowe)
    godz. 12:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Zima – książka i ja: Bajki i zagadki z zimowej szufladki
    godz. 14:00 – 16:00
    Miejsce: Filia nr 10 MBP
    Wstęp wolny
  • Zajęcia plastyczne „Slimy”
    godz. 15:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny

28.01 – 01.02, 04 – 08.02

  • Lodowisko na stawku
    godz. 09:00 – 20:00
    Miejsce: Stawek Zamkowy
    Wstęp: Bilet ulgowy 4zł, normalny 6zł, wypożyczenie łyżew 2zł

28.01 (poniedziałek)

  • Gry i zabawy
    09:00 – 12:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • Magiczna podróż w świat bajki – warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci 7-12 lat
    godz. 09:00 – 15:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny|
  • Laboratorium teatru – warsztaty teatralne dla młodzieży pow. 14 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny
  • Zajęcia sportowe
    godz. 10:00 – 12:00
    Miejsce: Stadion lekkoatletyczny
    Wstęp wolny
  • Otwarta pracownia – Ceramika młodzika- modelowanie
    godz. 12:00 – 15:00
    Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej
    Wstęp: 5 zajęć (15 godzin) – 100zł
  • Zajęcia tenisa stołowego
    godz. 12:00 – 15:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny

29.01 (wtorek)

  • Eko-Plastyka – warsztaty plastyczne dla dzieci 7-12 lat
    godz. 8:00 – 14:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny
  • Gry i zabawy
    godz. 09:00 – 12:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • Zajęcia plastyczne
    godz. 09:00 – 11:00
    Miejsce: Wieża Piastowska
    Wstęp wolny
  • „Dola idola” – dla dzieci i młodzież 9–18 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
  • Laboratorium teatru – warsztaty teatralne dla młodzieży pow. 16 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny
  • Otwarta pracownia – Ceramika młodzika- modelowanie
    godz. 12:00 – 15:00
    Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej
    Wstęp: 5 zajęć (15 godzin) – 100zł
  • Zajęcia tenisa stołowego
    godz. 12:00 – 15:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • Warsztaty wokalne, nauka piosenek, zajęcia klubowe stałe (komputerowe, bilard, tenis, gry planszowe)
    godz. 12:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • „Cała Polska czyta dzieciom”- T. Szwed „Zima w klinice małych zwierząt w Lesśnej Gośrce”
    godz. 12:15
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • „Akademia Młodego Kucharza” -zajęcia kulinarne dla dzieci
    godz. 14:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Warsztaty rzeźbienia w glinie: zwierzęta – zajęcia dla dzieci 7-15 lat
    godz. 15:30 – 16:30, 16:30 – 17:30, 17:30 – 18:30
    Miejsce: filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10
    Wstęp wolny
  • Zajęcia plastyczne „Tkanina marzeń- farbowanie”
    godz. 16:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Warsztaty szkła artystycznego – zajęcia dla dzieci 7 – 13 lat
    godz. 15:00 – 17:15
    Miejsce: filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny

30.01 (środa)

  • Magiczna podróż w świat bajki – warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci 7-12 lat
    godz. 09:00 – 15:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny
  • Gry i zabawy
    godz. 09:00 – 12:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • Spektakl „Książę i prawda”
    godz. 09:30
    Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
    Wstęp: 21zł ulgowy / 23zł normalny / 19zł gr (min. 20 osób)
  • Spektakl „Królewna Śnieżka”
    godz. 09:30
    Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
    Wstęp: 19zł ulgowy / 21zł normalny / 17zł gr (min. 20 osób)
  • Spektakl „Kolorowi ludzie”
    godz. 09:30
    Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
    Wstęp: 19zł ulgowy / 21zł normalny / 17zł gr (min. 20 osób)
  • „Dola idola” – dla dzieci i młodzież 9–18 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
  • Laboratorium teatru – warsztaty teatralne dla młodzieży pow. 14 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny
  • Zajęcia sportowe
    godz. 10:00 – 12:00
    Miejsce: Stadion lekkoatletyczny
    Wstęp wolny
  • „Na szkle malowane” -Warsztaty plastyczne w Muzeum Śląska Opolskiego. Wyjście po warsztatach spacer na miejską ślizgawkę (Staw Zamkowy)
    godz. 11:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Spektakl „Królewna Śnieżka”
    godz. 11:15
    Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
    Wstęp: 19zł ulgowy / 21zł normalny / 17zł gr (min. 20 osób)
  • Spektakl „Kolorowi ludzie”
    godz. 11:15
    Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
    Wstęp: 19zł ulgowy / 21zł normalny / 17zł gr (min. 20 osób)
  • Turniej koszykówki
    godz. 12:00 – 14:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • Warsztaty wokalne, nauka piosenek, zajęcia klubowe stałe (komputerowe, bilard, tenis, gry planszowe)
    godz. 12:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Warsztaty rzeźbienia w glinie: zwierzęta – zajęcia dla dzieci 7-15 lat
    godz. 15:30 – 16:30, 17:30 – 18:30, 17:30 – 18:30
    Miejsce: filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10
    Wstęp wolny
  • Zajęcia plastyczne „Na szkle malowane- marzenia senne
    godz. 16:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Turniej Bilardowy
    godz. 16:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Warsztaty szkła artystycznego – zajęcia dla dzieci 7 – 13 lat
    godz. 15:00 – 17:15
    Miejsce: filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny

31.01 (czwartek)

  • Eko-Plastyka – warsztaty plastyczne dla dzieci 7-12 lat
    godz. 8:00 – 14:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny
  • Gry i zabawy
    godz. 09:00 – 12:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • Spektakl „Książę i prawda”
    godz. 09:30
    Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
    Wstęp: 21zł ulgowy / 23zł normalny / 19zł gr (min. 20 osób)
  • Spektakl „Królewna Śnieżka”
    godz. 09:30
    Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
    Wstęp: 19zł ulgowy / 21zł normalny / 17zł gr (min. 20 osób)
  • Spektakl „Kolorowi ludzie”
    godz. 09:30
    Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
    Wstęp: 19zł ulgowy / 21zł normalny / 17zł gr (min. 20 osób)
  • „Dola idola” – dla dzieci i młodzież 9–18 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
  • Laboratorium teatru – warsztaty teatralne dla młodzieży pow. 14 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny
  • Kino na ferie – projekcje filmów dla dzieci 7-12 lat
    godz. 11:00 – 12.30
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Spektakl „Królewna Śnieżka”
    godz. 11:15
    Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
    Wstęp: 19zł ulgowy / 21zł normalny / 17zł gr (min. 20 osób)
  • Spektakl „Kolorowi ludzie”
    godz. 11:15
    Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
    Wstęp: 19zł ulgowy / 21zł normalny / 17zł gr (min. 20 osób)
  • Otwarta pracownia – Ceramika młodzika- modelowanie
    godz. 12:00 – 15:00
    Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej
    Wstęp: 5 zajęć (15 godzin) – 100zł
  • Turniej tenisa stołowego
    godz. 12:00 – 15:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • Warsztaty wokalne, nauka piosenek, zajęcia klubowe stałe (komputerowe, bilard, tenis, gry planszowe)
    godz. 12:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • „Cała Polska czyta dzieciom”- T. Szwed „Zima w klinice małych zwierząt w Leśnej Górce”
    godz. 12:15
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Rozgrywki w warcaby
    godz. 13:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Zajęcia plastyczne „Podwodny świat-kompozycje”
    godz. 15:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Rozgrywki na konsoli X-Box
    godz. 17:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny

01.02 (piątek)

  • „Dola idola” – dla dzieci i młodzież 9–18 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
  • Laboratorium teatru – warsztaty teatralne dla młodzieży pow. 14 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny
  • Zajęcia sportowe
    godz. 10:00 – 12:00
    Miejsce: Stadion lekkoatletyczny
    Wstęp wolny
  • Śpiewająca filmoteka – zajęcia wokalne dla dzieci 7-12 lat
    godz. 10:00 – 14:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny

02.02 (sobota)

  • „Dola idola” – dla dzieci i młodzież 9–18 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
  • EKSPLORATOR – Zajęcia dla młodzieży (13- 16 lat) wprowadzające w świat sztuki współczesnej
    godz. 12:00
    Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej
    Wstęp: 5zł
  • „Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina”. Spektakl Teatru Profilaktyki i Edukacji „Maska” z Krakowa dla dzieci
    godz. 12:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Zajęcia klubowe stałe, warsztaty wokalne, nauka piosenek
    godz. 13:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • „Mikrofon dla każdego” -konkurs piosenki
    godz. 14:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Zajęcia plastyczne: Tajemniczy świat ukryty w gazetach. Recykling-wazony ,kwiaty
    godz. 14:30
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Spektakl „Książę i prawda”
    godz. 16:00
    Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
    Wstęp: 21zł ulgowy / 23zł normalny / 19zł gr (min. 20 osób)
  • Bal karnawałowy dla dzieci
    godz. 16:00 – 18:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Spektakl „Kolorowi ludzie”
    godz. 16:00
    Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
    Wstęp: 19zł ulgowy / 21zł normalny / 17zł gr (min. 20 osób)
  • Zajęcia klubowe stałe
    godz. 18:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny

03.02 (niedziela)

  • „Dola idola” – dla dzieci i młodzież 9–18 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki

04.02 (poniedziałek)

  • Półkolonie zimowe dla dzieci klas I – VI (04.02.2019 – 08.02.2019)
    godz. 08:00 – 16:00
    Miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
    Wstęp: 250zł
  • Półkolonie zimowe dla dzieci klas I – VI ( 04.02.2019 – 08.02.2019)
    godz. 08:00 – 16:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Strzelców Bytomskich 1
    Wstęp: 250zł
  • Zimowe warsztaty w ramach projektu „Wspólna akcja segregacja” – zajęcia recyklingowe dla dzieci klas I – VI ( 04.02.2019 – 08.02.2019)
    godz. 09:00 – 15:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny
  • Studio instrumentów klawiszowych – warsztaty dla dzieci 6-16 lat
    godz. 9:00 – 14:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Gry i zabawy
    godz. 09:00 – 12:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • „Dola idola” – dla dzieci i młodzież 9–18 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
  • Zajęcia sportowe
    godz. 10:00 – 12:00
    Miejsce: Stadion lekkoatletyczny
    Wstęp wolny
  • W rytmie bębnów – warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci 7-10 lat)
    godz. 12:00 – 13:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Zajęcia tenisa stołowego
    godz. 12:00 – 15:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • „Brazylijskie rytmy” z PORTODEMINAS.PL-zajęcia taneczne dla dzieci
    godz. 12:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • W rytmie bębnów – warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci od 11 lat i młodzieży)
    godz. 13:00 – 14:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Taneczny sposób na zimę – warsztaty tańca nowoczesnego
    godz. 16:00 – 17:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10
    Wstęp wolny
  • Turniej Tenisa Stołowego
    godz. 17:30
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Rozgrywki na konsoli X-Box
    godz. 18:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny

05.02 (wtorek)

  • Gry i zabawy
    godz. 09:00 – 12:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • Zajęcia plastyczne
    godz. 09:00 – 11:00
    Miejsce: Zamek Górny
    Wstęp wolny
  • „Dola idola” – dla dzieci i młodzież 9–18 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
  • W rytmie bębnów – warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci 7-10 lat)
    godz. 12:00 – 13:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Zajęcia tenisa stołowego
    godz. 12:00 – 15:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • „Brazylijskie rytmy” z PORTODEMINAS.PL-zajęcia taneczne dla dzieci
    godz. 12:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • W rytmie bębnów – warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci od 11 lat i młodzieży)
    godz. 13:00 – 14:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • „Cała Polska czyta dzieciom”- T. Szwed „Zima w klinice małych zwierząt w Leśnej Górce”
    godz. 13:15
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Warsztaty szkła artystycznego – zajęcia dla dzieci 7 – 13 lat
    godz. 15:00 – 17:15
    Miejsce: filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny

06.02 (środa)

  • Studio instrumentów klawiszowych – warsztaty dla dzieci 6-16 lat
    godz. 9:00 – 14:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Gry i zabawy
    godz. 09:00 – 12:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • „Dola idola” – dla dzieci i młodzież 9–18 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
  • Robotyka Lego WeDo – zajęcia dla dzieci 6-14 lat
    godz. 10:00 – 12:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Zajęcia sportowe
    godz. 10:00 – 12:00
    Miejsce: Stadion lekkoatletyczny
    Wstęp wolny
  • W rytmie bębnów – warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci 7-10 lat)
    godz. 12:00 – 13:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Robotyka Lego WeDo – zajęcia dla dzieci 6-14 lat
    godz. 12:00 – 14:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Turniej siatkówki
    godz. 12:00 – 14:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • „Brazylijskie rytmy” z PORTODEMINAS.PL-zajęcia taneczne dla dzieci
    godz. 12:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • W rytmie bębnów – warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci od 11 lat i młodzieży)
    godz. 13:00 – 14:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Zajęcia klubowe stałe, zajęcia plastyczne „Mrośz w oknie zamknięty, kreatywne prace świecą i farbą
    godz. 13:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Turniej bilardowy
    godz. 14:30
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Taneczny sposób na zimę – warsztaty tańca nowoczesnego
    godz. 16:00 – 17:00
    Miejsce: Filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10
    Wstęp wolny
  • Konkurs plastyczny „Hu, hu ,ha, hu, hu,ha. Nasza zima zła”
    godz. 16:30
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • „PAN MAGICZNY”-Pokaz Iluzji dla Dzieci Sebastiana Grabowskiego
    godz. 18:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Warsztaty szkła artystycznego – zajęcia dla dzieci 7 – 13 lat
    godz. 15:00 – 17:15
    Miejsce: filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny

07.02 (czwartek)

  • Gry i zabawy
    godz. 09:00 – 12:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • „Dola idola” – dla dzieci i młodzież 9–18 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
  • Kino na ferie – projekcje filmów dla dzieci 7-12 lat
    godz. 11:00 – 12.30
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Otwarta pracownia – Ceramika młodzika – szkliwienie
    godz. 12:00 – 15:00
    Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej
    Wstęp: 5 zajęć (15 godzin) – 100zł
  • W rytmie bębnów – warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci 7-10 lat)
    godz. 12:00 – 13:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Turniej tenisa stołowego
    godz. 12:00 – 15:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • „Brazylijskie rytmy„ z PORTODEMINAS.PL-zajęcia taneczne dla dzieci
    godz. 12:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • W rytmie bębnów – warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci od 11 lat i młodzieży)
    godz. 13:00 – 14:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • „Cała Polska czyta dzieciom” T. Szwed „Zima w klinice małych zwierząt w Leśnej Górce”
    godz. 13:15
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Zajęcia plastyczne „Magia Teatru- Kukiełki, Marionetki”
    godz. 13:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny

08.02 (piątek)

  • Gry i zabawy
    godz. 09:00 – 12:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • Studio instrumentów klawiszowych – warsztaty dla dzieci 6-16 lat
    godz. 9:00 – 14:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • „Dola idola” – dla dzieci i młodzież 9–18 lat
    godz. 10:00 – 18:00
    Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
  • Zajęcia sportowe
    godz. 10:00 – 12:00
    Miejsce: Stadion lekkoatletyczny
    Wstęp wolny
  • Wyścigi wodnych nutek
    godz. 11:00 – 13:00
    Miejsce: Kryta Pływalnia Wodna Nuta
    Wstęp: Bilet wstępu na pływalnię uprawnia do udziału w zawodach
  • Otwarta pracownia – Ceramika młodzika – szkliwienie
    godz. 12:00 – 15:00
    Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej
    Wstęp: 5 zajęć (15 godzin) – 100zł
  • W rytmie bębnów – warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci 7-10 lat)
    godz. 12:00 – 13:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Nauka samoobrony
    godz. 12:00 – 14:00
    Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
    Wstęp wolny
  • „Przyjaźni dar odwróci zły czar” -spektakl Teatru Profilaktyki i Edukacji „Maska” z Krakowa -dla dzieci
    godz. 12:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • W rytmie bębnów – warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci od 11 lat i młodzieży)
    godz. 13:00 – 14:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • „Brazylijskie rytmy” z PORTODEMINAS.PL-zajęcia taneczne dla dzieci
    godz. 13:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Zajęcia plastyczne „Targane, rwane, szarpane – kompozycje z papieru, bibuły i gazet”
    godz. 13:15
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • W rytmie bębnów – warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci od 11 lat i młodzieży)
    godz. 13:00 – 14:00
    Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
    Wstęp wolny
  • Konsultacje recytatorskie dla dzieci
    godz. 14:30
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Konkurs Recytatorski dla dzieci i młodzieży „ZIMA W SŁOWIE ZAKLĘTA”
    godz. 16:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Rozgrywki na konsoli X-Box
    godz. 18:00
    Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy „METALCHEM”
    Wstęp wolny
  • Recital Marty Andrzejczyk – koncert piosenki aktorskiej
    godz. 18:00
    Miejsce: filia MDK, ul. Targowa 12
    Wstęp wolny
2019-01-18 10:30:37
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.