WYNIKI konkursu na nieodpłatną pomoc prawną prawną i poradnictwo obywatelskie w 2020 r. | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

WYNIKI konkursu na nieodpłatną pomoc prawną prawną i poradnictwo obywatelskie w 2020 r.

pisac

W dniu 28 listopada 2019 r. odbyło się posiedzenie Komisji konkursu na nieodpłatną pomoc prawną prawną i poradnictwo obywatelskie w Opolu w 2020 r.

 Złożono 10 ofert przez 4 organizacje pozarządowe, nie tylko z Opola.  Oferty zostały  złożone w terminie i  wszystkie spełniły warunki formalne.

Komisja obradowała w składzie 5 członków.

Oceny merytorycznej dokonano w oparciu o kryteria wskazane w Karcie  oceny oferty, stanowiącej załącznik do Ogłoszenia o konkursie.

  1. Nieodpłatną pomoc prawną oraz mediację i edukację prawną w Domu Dziennego Pobytu „Złota Jesień”, ul. Hubala 4 w Opolu poprowadzi Stowarzyszenie OPPEN z Opola.
  2. Poradnictwo obywatelskie oraz mediację i edukacją prawną w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, ul. Małopolska 20a w Opolu poprowadzi Fundacja TOGATUS PRO BONO z Olsztyna.
  3. Poradnictwo obywatelskie oraz mediację i edukacją prawną – Punkt specjalizacyjny w zakresie mediacji w Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu, ul. Damrota 1 poprowadzi Fundacja TOGATUS PRO BONO z Olsztyna.

Szczegóły realizacji zadań zostaną określone w umowach  pomiędzy Miastem Opole a  wytypowanymi w konkursie organizacjami.

 

Gratulujemy.

2019-11-29 10:36:36
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.