Spotkania / Warsztaty

Galeria Sztuki Współczesnej
pl. Teatralny 12
15zł

Zapraszamy do naszej nowej kreatywnej przestrzeni - STREFY DOBROstanu !

Tkactwo, makrama, proste hafty, szycie z materiałów pochodzących z recyklingu lub farbowanie tkanin? To tylko niektóre z propozycji na wspólne spędzenie czasu. Będziemy poznawać podstawy różnych technik i łączyć je, tworząc przedmioty użytkowe. Może powstaną dekoracje na ścianę, a może ozdobne poduszki? Wszystko zależy od naszego zaangażowania, inwencji i fantazji. Proponujemy wspólne spotkania przy kawie i herbacie, przy okazji których będziemy także działać i tworzyć.

Czy lubię, czy potrafię? Trzeba spróbować, żeby się przekonać! Poczuj atmosferę działań twórczych w nowym, przyjaznym miejscu.

Gdzie? Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu, pl. Teatralny 12, sala dolna
Kiedy? poniedziałek, godz. 17:00 (zajęcia trwają do dwóch godzin)
Z kim? prowadzenie: Małgorzata Wolnicka - pasjonatka różnorodnych technik rękodzielniczych, rękodzieło to dla niej sposób na zniwelowanie stresów i problemów dnia codziennego
Dla kogo? dla młodzieży i dorosłych, niezależnie od umiejętności i uzdolnień artystycznych