Filmy / Spektakle

Opolski Teatr Lalki i Aktora
ul. Augustyna Kośnego 2a
27zł ulgowy / 30zł normalny / 25zł grupowy

Wyobraźcie sobie domowego psa, porzuconego w lesie przez bezdusznego człowieka… U większości z nas obudzi się złość! W naszym bohaterze obudzi się lęk… Ale na szczęście nie na długo, gdyż spotkana w lesie dzika Wilczka, wywoła… może nie wilka z lasu, ale lawinę wielu zdarzeń, dzięki którym nasz bohater odnajdzie prawdziwe szczęście!

W naszej opowieści, Psiakościa i Wilczkę czeka mnóstwo zwariowanych przygód, które przeżyją wraz z innymi, równie szalonymi postaciami: Lisem, Zaskrońcem, Ropuchą, Kogutem, Pudlem, a nawet szefem wszystkich szefów, czyli Szczurem – Królem Przedmieścia.

Jeżeli całej tej menażerii nie potraficie sobie jeszcze wyobrazić na jednej scenie, to świetnie się składa! Bo my bardzo chętnie Wam o tym opowiemy, a nawet zaśpiewamy i zatańczymy! Zapraszamy serdecznie do Teatru na to wspaniałe, teatralne, lalkowe, muzyczne i komediowe przeżycie.

Na spektakl zapraszamy dzieci od lat 5. Ale to tylko dolny próg, bowiem dzięki swojej uniwersalności, dowcipowi i brawurowej grze, spektakl nie ma górnej granicy wieku odbiorców i zachwyci każdego.