Koperta ze znakiem małpki.

Strona z projektami dofinansowanych z funduszy europejskich realizowane przez Miasto Opole
Strona z informacją o projektach dofinansowanych ze środków budżetu państwa
Strona główna elektronicznej platformy usług administracji publicznej
Strona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opole
udostępniony zestaw kanałów informacyjnych RSS strony www.opole.pl
Tłumacz języka migowego
tekst łatwy do odczytania ETR
Spotkania / Warsztaty

Koncert z okazji Dnia Matki -Zespół Wokalno-Instrumentalny CAMERTON w MŚO

Muzeum Śląska Opolskiego
ul. Mały Rynek 7
Wstęp wolny (wejściówki)

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Muzeum Śląska Opolskiego z okazji Dnia Matki. Tego dnia, w piątek 26.05.2023 r. o godz. 17:00, zespół muzyczny Camerton poprowadzi wspaniały koncert, który poprzedzi krótka prelekcja pracownika Działu Edukacji Muzealnej na temat motywu macierzyństwa w malarstwie.

Wydarzenie to będzie nie tylko okazją do wysłuchania wspaniałej muzyki, ale również do zgłębienia wiedzy na temat sztuki i zapoznanie się ze zbiorami Muzeum Śląska Opolskiego.

Udział w Koncercie to doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, a jednocześnie uczcić najważniejszą osobę w naszym życiu - naszą Matkę.

Wierzymy, że będzie to wspaniały wieczór, pełen wrażeń i pozytywnej energii. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!Obraz ze zbiorów MŚO, Bogusław Szwacz, Matka

UWAGA! Z przyjemnością informujemy, że od 23.05.2023 w KASIE MUZEUM ŚLĄSKA OPOLSKIEGO, GŁÓWNY GMACH ul. Mały Rynek 7,  dostępnych będzie 70 bezpłatnych wejściówek (każdy uczestnik będzie mógł pobrać z kasy DWIE bezpłatne wejściówki). NIE PRZYJMUJEMY REZERWACJI!

Ze względu na ograniczoną ilość bezpłatnych wejściówek zachęcamy do skorzystania z nich jak najszybciej.

Mamy nadzieję, że spędzą Państwo wspaniały dzień w naszym Muzeum i już cieszymy się na myśl o Państwa obecności.

Przypominamy TERMIN KONCERTU: 26.05.2023 (PIĄTEK), GODZ. 18:00
UDZIAŁ W KONCERCIE WYŁĄCZNIE ZA OKAZANIEM WEJŚCIÓWKI.