Konkurs ofert: Porządek i bezpieczeństwo publiczne w roku 2022

Dla Mieszkańca
strażacy

Prezydent Miasta Opola ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie w 2022 roku realizacji przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zadań publicznych z zakresu porządku i bezpieczeństwa publicznego.

Oferty należy składać za pośrednictwem Generatora na stronie: www.opole.engo.org.pl – pod nazwą właściwego konkursu.

Termin zbioru ofert i składania potwierdzeń z Generatora mija dnia 14.06.2022 roku o godzinie 15.30.

Potwierdzenia złożenia oferty wydrukowane z Generatora oraz podpisane przez osoby upoważnione (zgodnie z KRS) należy złożyć w urnie na parterze lub w pokoju 205 w siedzibie Centrum Dialogu Obywatelskiego, w Opolu, przy ul. Damrota 1, w dniach: poniedziałek – środa w godzinach od 7.30 do 15.30, w czwartek w godz. od 7.30 do 17.00, w piątek w godz. od 7.30 do 14.00 lub przesłać na adres: Urząd Miasta Opola, ul. Rynek 1A, 45-015 Opole.

W przypadku trudności z wprowadzeniem ofert prosimy o kontakt z pracownikiem Centrum Dialogu Obywatelskiego codziennie w godzinach pracy urzędu.

Pracownik odpowiedzialny za konkurs:  Katarzyna Duziak tel. 77 44 61 943.

Szczegóły konkursu w załączniku.

Centrum Dialogu Obywatelskiego
ul. Damrota 1