Koperta ze znakiem małpki.

Strona z projektami dofinansowanych z funduszy europejskich realizowane przez Miasto Opole
Strona z informacją o projektach dofinansowanych ze środków budżetu państwa
Strona główna elektronicznej platformy usług administracji publicznej
Strona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opole
udostępniony zestaw kanałów informacyjnych RSS strony www.opole.pl
Tłumacz języka migowego
tekst łatwy do odczytania ETR

Konkurs filmowy: „O poMOCY dla zdrowia psychicznego - krótki film o emocjach”

Kamera starego typu wyświetlajaca film. Kontury.

Urzędu Miasta Opola wraz z Fundacją Rozwoju Społecznego SPINACZ, Odziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Opolu i Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu ogłaszają Konkurs Filmowy pod nazwą „O poMOCY dla zdrowia psychicznego - krótki film o emocjach”.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym z terenu miasta Opola. Prace wykonane dowolną techniką cyfrową w formacie mp4 lub mov należy dostarczyć wraz z kartą zgłoszenia oraz klauzulą informacyjną do Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu w terminie do 31 sierpnia 2024 r.

Organizator przyzna nagrody autorom trzech najlepszych filmów w każdej z kategorii:

• 1 kategoria wiekowa: 7-11 lat
  • 2 kategoria wiekowa: 12-15 lat
  • 3 kategoria wiekowa: 16-20 lat

• kategoria specjalna – nagroda publiczności.

Wszystkie nadesłane filmy zostaną zaprezentowane podczas pikniku organizowanego na rozpoczęcie obchodów Miesiąca dla Zdrowia Psychicznego w Opolu, w miesiącu wrześniu 2024 roku, podczas którego odbędzie się również głosowanie publiczności na najlepszy film.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.opole.pl oraz w sekretariatach szkół.

Wydział Polityki Społecznej
ul. płk Witolda Pileckiego 1