E-mail

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Flaga Unii Europejskiej
ePUAP
Biulety Informacji Publicznej UM Opole
RSS
Miasto

Kampania 1% zostawiam w Opolu

Serce 1% Zostawiam w Opolu

Wystartowała kampania 1% zostawiam w Opolu! Po raz kolejny zachęcamy do przekazania 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP) działających w Opolu.

Warto przypomnieć, że 1% dla organizacji pożytku publicznego jest częścią podatku dochodowego, który i tak musimy zapłacić. Jeśli zdecydujemy się, aby nasz 1% podatku został w Opolu i wesprzemy tym samym działalność opolskich Organizacji Pożytku Publicznego, będziemy mieć możliwość korzystania z bogatej oferty działań, którą, na co dzień oferują organizacje z naszego najbliższego otoczenia.

W ramach kampanii można skorzystać z dyżuru księgowej, która bezpłatnie rozlicza PIT. W każdy marcowy i kwietniowy czwartek i piątek od 16:00 do 17:00 w siedzibie Centrum Dialogu Obywatelskiego przy ul. Damrota 1, sala 308.

W tym roku zapraszamy do do udziału w nowej odsłonie konkursu "Niepozorny 1%" , który kierujemy do uczniów szkół podstawowych z klas czwartych szkoły podstawowej. W konkursie wyłaniać będziemy najlepszą pracę plastyczną  promującą  1% dla OPP, a głosować będzie można za pośrednictwem portalu 24Opole.

Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii.

 

 

Projekt zrealizowany przez Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z PITax.pl PIT Online.

Załączniki
pdf Opis OPP
pdf Plakat
pdf Ulotka
Dane kontaktowe
Centrum Dialogu Obywatelskiego
ul. Damrota 1
45-064 Opole
77 446 15 70 / 77 446 15 74
ngo [at] um.opole.pl

dzielniceatum [dot] opole [dot] pl

 

 

 

Lokalizacja

Pokaż zakładkę Facebooka Opole na Facebooku