Debata dot. otrzymania przez Miasto Opole certyfikatu WHO,,Miasta Przyjaznego Starzeniu” | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Debata dot. otrzymania przez Miasto Opole certyfikatu WHO,,Miasta Przyjaznego Starzeniu”

W dniu 15 stycznia 2018r. o godz.12.00 w sali Karola Musioła odbędzie się debata dot. uzyskania przez Miasto Opole certyfikatu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ,,Miasta przyjazne Starzeniu”. Na debatę zostali zaproszeni przedstawiciele z Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu:
Pan Wojciech Bauer-Dyrektor Centrum oraz
Pani Katarzyna Krysiñska -Sowa – specjalistka ds.projektów w Centrum.
Do tej pory tylko trzy miasta w Polsce otrzymały ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) certyfikat „Miasto Przyjazne Starzeniu”:Gdynia, Ostrów Wielkopolski i właśnie Poznań.

Podczas debaty zostanie zaprezentowana prezentacja multimedialna pn. Działania Miasta Opole na rzecz seniorów, które zostaną ujęte we wniosku o uzyskanie  certyfikatu WHO ,,Miasta Przyjaznego Starzeniu”.

Organizatorami ww. debaty są: Wydział Zdrowia i Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Opola, Centrum Informacyjno – Edukacyjne ,,Senior w Opolu” przy współudziale Rady Seniorów Miasta Opola

Program debaty w załączeniu.

Opracowanie:
Mateusz Szpryngiel
Wydział Zdrowia i Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Opola

2018-01-10 09:55:38
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.