Darmowe porady dla „frankowiczów” | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Darmowe porady dla „frankowiczów”

W ramach wspólnej inicjatywy Urzędu Miasta, Izby Adwokackiej oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych odbędą się po raz kolejny spotkania adwokatów i radców prawnych z mieszkańcami Opola.

W budynku Ratusza na Rynku będzie można porozmawiać o tzw. „umowach frankowych”, czyli kredytach hipotecznych udzielonych we franku szwajcarskim. W ramach porozumienia na rzecz konsumentów, miasto udostępni pomieszczenia urzędu, gdzie po godzinach pracy mieszkańcy będą mogli spotkać się z prawnikami.

Spotkania odbędą się w dniach od 13 do 16 stycznia 2020 roku w budynku Ratusza. Porady będzie można uzyskać w godzinach od 15.00 do 18.00.

Kredyty walutowe są poważnym problemem także dla wielu mieszkańców naszego miasta. W trakcie spotkań będą oni mogli uzyskać nieodpłatną informację prawną na temat zawartych przez siebie umów kredytowych. Doradcy pomogą zrozumieć zapisy i wskażą możliwe rozwiązanie. To kredytobiorcy muszą jednak samodzielnie podjąć odpowiednie działania.

2019-12-09 16:40:00
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.