Bezpłatny podręcznik dla Opiekunów Osób z chorobami otępiennymi „Opiekun szyty na miarę”. | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Bezpłatny podręcznik dla Opiekunów Osób z chorobami otępiennymi „Opiekun szyty na miarę”.

Z wielką przyjemnością zapraszamy do zgłoszenia się po bezpłatny podręcznik dla Opiekunów Osób z chorobami otępiennymi „Opiekun szyty na miarę”. Podręcznik ten jest zwieńczeniem 10-letnich doświadczeń w pracy z osobami chorymi w trybie indywidualnym, grupowym oraz z członkami ich rodzin.

Intencją autorek  jest dostarczenie Opiekunom kompleksowego materiału wspierającego ich w każdym etapie choroby i dostarczającego zbiory praktycznych rozwiązań mogących służyć za przykłady / wskazówki do wykorzystania w codziennym wspieraniu chorych. Poradnik powstaje w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014 – 2020.

Poradnik będzie dystrybuowany bezpłatnie w grudniu 2019 roku. Poradnik mogą otrzymać osoby w wieku 60+, które opiekują się osobami z chorobami otępiennymi. Wiek osoby zgłaszającej będziemy identyfikować na podstawie daty urodzenia.

Poradnik można otrzymać:
– wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www -> https://wyspypamieci.com.pl/opiekun-szyty-na-miare-zamowienie-poradnika/
– wysyłając mail na adres fundacja@wyspypamieci.com.pl.

W tytule maila prosimy wpisać „Podręcznik”.

– imię i nazwisko

– adres korespondencyjny

– datę urodzenia

– oświadczenie, że sprawuje się opiekę nad osobą z chorobą otępienną,

– zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Wyspy Pamięci oraz Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (RODO). Prosimy o skopiowanie wzoru oświadczenia ze strony: https://wyspypamieci.com.pl/informacja-o-administratorze-danych-osobowych

Ilość podręczników do dystrybucji: 1000 sztuk (decyduje kolejność zgłoszeń)

2019-11-04 09:49:08
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.