Akcja informacyjna poprzedzająca konsultacje w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Opola oraz inicjatywy lokalnej | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Akcja informacyjna poprzedzająca konsultacje w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Opola oraz inicjatywy lokalnej

OGŁOSZENIE

Działając na podstawie § 6 ust. 1 uchwały nr LXVII/1268/18 Rady Miasta Opola z dnia 30 sierpnia 2018 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z Opolską Radą Działalności Pożytku Publicznego lub z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji (Dz. Urz. Woj. Opol. z 11 września 2018 r., poz. 2443)

oraz

  • 35 uchwały nr LXVII/1267/18 Rady Miasta Opola z dnia 30 sierpnia 2018 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Miasta Opola. (Dz. Urz. Woj. Opol. z 11 września 2018 r., poz. 2442)

OGŁASZAM

rozpoczęcie AKCJI INFORMACYJNEJ

do konsultacji  projektów uchwał Rady Miasta Opola:

  • w sprawie wprowadzenia zasad i trybu przeprowadzenia Budżetu Obywatelskiego Miasta Opola;
  • w sprawie działania, trybu i szczegółowych kryteriów ocen wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

Konsultacje będą przeprowadzone z mieszkańcami Miasta Opola, a także z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie miasta oraz Opolską Radą Działalności Pożytku Publicznego.

Akcja informacyjna prowadzona jest z wykorzystaniem 2 kanałów:

  1. Oficjalny serwis internetowy Urzędu Miasta Opola,
  2. Kampanie informacyjne na portalach społecznościowych.

Akcja informacyjna rozpoczyna się w dniu podania do publicznej wiadomości w oficjalnym serwisie internetowym Urzędu Miasta Opola niniejszego ogłoszenia.

2019-01-09 14:16:45
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.