15 ofert na budowę mostu w ciągu ul. Niemodlińskiej | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

15 ofert na budowę mostu w ciągu ul. Niemodlińskiej

Od 26 milionów złotych i jednodniowego wyłączenia mostu z ruchu do 42 milionów i 20 tygodni wyłączenia – tak wygląda rozpiętość ofert, które złożyły firmy w przetargu na budowę mostu w ciągu ulicy Niemodlińskiej. Miasto Opole, które zakłada przeznaczenie na inwestycję 34 mln.zł, przystąpi do analizy złożonych 15 ofert a następnie dokona wyboru jednej z nich.

Zgodnie z planem inwestycja, której wizualizacje prezentujemy, powinna być zakończona do końca 2017 roku. Całość zadania przewiduje nie tylko budowę nowego mostu w ciągu ulicy Niemodlińskiej ale też powstanie kładki technologicznej. – Zakładamy wydanie na ten cel kwoty 34 milionów złotych. Kryteria jakie przyjęliśmy w przetargu obejmowały cenę oraz okres wyłączenia przeprawy z ruchu – wyjaśnia Mirosław Pietrucha, zastępca prezydenta Opola. – Zainteresowanie przetargiem było duże. Wpłynęło 15 ofert z których 7 mieści się w puli środków jaką zakładaliśmy. Oczywiście teraz wszystkie oferty zostaną przeanalizowane pod kątem formalnym i dokonamy wyboru najlepszej z nich – podkreśla Pietrucha.

Harmonogram inwestycji zakłada rozpoczęcie inwestycji w połowie lutego 2016 roku. Zakończenie robót budowlano-montażowych powinno mieć miejsce do 15 listopada 2017 roku a cała inwestycja ma zostać oddana do użytku do końca 2017 roku.

2016-01-20 12:12:06
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.