Wyszukiwarka

Zespół CDO

Centrum Dialogu Obywatelskiego logo niebieskie tło

 

Stanowisko Telefon służbowy nr pokoju Adres mail Opis zadań „lubię”
Naczelnik 774461566 6 Dorota.Piechowicz@um.opole.pl Zarządzanie i koordynacja pracą wydziału. Monitoring postępów w bieżących działaniach wydziału. Współpraca z organizacjami pozarządowymi. Współpraca z pozostałymi wydziałami i podmiotami spoza struktury urzędu. szybkie i sprawne załatwiania spraw w miłej i przyjaznej atmosferze 😉
Zastępca Naczelnika
774461566 6 Marzena.Sedlaczek@um.opole.pl mapa potrzeb Opola, konkursy dla organizacji pozarządowych związane z zarządzaniem kryzysowym, koordynacja funkcjonowania generatora wniosków on line w konkursach, konsultacje społeczne, budżet obywatelski.
ludzi 🙂
Starszy specjalista 774461571 1 Agnieszka.Nowacka@um.opole.pl Konkursy z zakresu: kultury, oświaty, turystyki, zabezpieczenia ratowniczego, wkładów własnych
Specjalista 774461570 1 Karolina.Balcer@um.opole.pl konkursy z zakresu: przeciwdziałania alkoholizmowu, rozwoju przedsiębiorczości, przeciwdziałania demoralizacji i przestępczości jazdę na rolkach i truskawki
Główny specjalista 774461573 2 Izabela.Gaj@um.opole.pl sprawy prawne, legislacja, nadzór nad stowarzyzszeniami i fundacjami, konkurs z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej
Inspektor 774461572 2 Grazyna.Lech@um.opole.pl konkursy z zakresu przeciwdziałania narkomanii, ochrony środowiska, działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym, niepełnosprawnych, pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej
Inspektor 774461574 10 Przemyslaw.Parkitny@um.opole.pl konkurs z zakresu wolontariatu, rozwoju trzeciego sektora; szkolenia, konferencje, spotkania III sektora, kampanie społeczne, eventy, koordynacja imprez masowych z III sektorem, doradztwo, budżet CDO, wypożyczanie organizacjom mebli i sprzętu, rejestracja umów zlecenia i o dzieło, prowadzenie grupy międzynarodowej wolontariatu sport, Laser Tag, pracę z ludźmi i dziećmi, jako trener unihokeja
Inspektor 774461574 10 Mirela.Ulrich@um.opole.pl Obsługa organizacyjno – finansowa jednostek pomocniczych Miasta Opola: prowadzenie dokumentacji i korespondencji związanej z funkcjonowaniem jednostek pomocniczych, obsługa jednostek pomocniczych związana z ich funkcjonowaniem i realizacją zadań statutowych , wspieranie jednostek pomocniczych w przygotowaniu planów rzeczowo – finansowych oraz ich weryfikacja pod względem merytorycznym i finansowym, nadzór nad realizacją wydatków jednostek pomocniczych, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia będącego w posiadaniu jednostek pomocniczych Szwedzkie kryminały i polską muzykę
Podinspektor 774461574 10 Karolina.Wilk@um.opole.pl Obsługa organizacyjno – finansowa jednostek pomocniczych Miasta Opola: prowadzenie dokumentacji i korespondencji związanej z funkcjonowaniem jednostek pomocniczych, obsługa jednostek pomocniczych związana z ich funkcjonowaniem i realizacją zadań statutowych , wspieranie jednostek pomocniczych w przygotowaniu planów rzeczowo – finansowych oraz ich weryfikacja pod względem merytorycznym i finansowym, nadzór nad realizacją wydatków jednostek pomocniczych, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia będącego w posiadaniu jednostek pomocniczych
Młodszy referent (staż)  774461569  3 Michal.Dziegielewski@um.opole.pl Między innymi: Bieżący kontakt z organizacjami pozarządowymi, przygotowywanie materiałów do Newslettera CDO i profilu na fanpage. Pomoc przy wynajmie sali dla organizacji. Działania informacyjne związane z działalnością wydziału. Wsparcie przy Budżecie Obywatelskim oraz  koordynacji wolontariatu w Opolu.  Grać na gitarze i spędzać czas z żoną
Starszy specjalista 774461568 3 Piotr.Ziubroniwewicz@um.opole.pl pracownik przebywa na urlopie bezpłatnym Wędkować i wędrować po górach.

 

Jeśli chcecie Państwo wysłać wiadomość mailową do wszystkich pracowników wydziału prosimy skorzystać z adresu ngo@um.opole.pl

2016-07-08 12:44:13
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.