Wyszukiwarka

Zakończono procedurę opiniowania wniosków do BO 2018

Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego pragnie poinformować, iż zakończona została procedura opiniowania wniosków do Budżetu Obywatelskiego – edycja 2018 r. Poniżej zamieszczamy listy wniosków zaopiniowanych pozytywnie, formalnie odrzuconych oraz zaopiniowanych negatywnie wraz z uzasadnieniami.

Zgodnie z Regulaminem Budżetu Obywatelskiego autorzy wniosków zaopiniowanych negatywnie mogą w ciągu 7 dni odwołać się od decyzji Prezydenta. Odwołanie skierowane do Prezydenta Miasta Opola należy złożyć w formie elektronicznej na adres: ngo@um.opole.pl lub w formie papierowej bezpośrednio do Centrum Dialogu Obywatelskiego (ul. Koraszewskiego 7-9, 45-011 Opole). Za termin wniesienia odwołania uznaje się datę jego wpływu do Centrum. Decyzje podjęte w procedurze odwoławczej Prezydent ogłasza na stronie internetowej www.opole.pl.

Wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie !

Mieszkańców Opola zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu, które odbędzie się w dniach  16 – 22 października 2017 !

W załącznikach szczegóły.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z CDO: tel.: 77 44 61 568, e-mail: ngo@um.opole.pl

2017-10-05 10:05:58
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.