Wyszukiwarka

„Zabłyśnij cytatem z piosenki”

Zabłyśnij cytatem z piosenki

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu wraz ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS ogłosiło ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Zabłyśnij cytatem z piosenki”, polegający na zaprojektowaniu neonu dla Muzeum.

Celem konkursu jest stworzenie autorskiego projektu neonu czyli podświetlanej konstrukcji (przewidziane zasilanie elektryczne) – cytatu z polskiej piosenki.

Konkurs przeznaczony jest dla amatorów i profesjonalistów, a zwycięski projekt neonu (nagroda główna – 5 tys. zł) zostanie wykonany i powieszony w siedzibie Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu w amfiteatrze.

Ogłaszając konkurs chcieliśmy przypomnieć, iż polska piosenka ma szczęście do niezwykłych autorów: od takich gigantów, których niestety już z nami nie ma, jak Agnieszka Osiecka, Jonasz Kofta i Wojciech Młynarski po wciąż tworzących: Magdę Czapińską, Katarzynę Nosowską, Jacka Cygana czy Andrzeja Mogielnickiego. Ich piosenki, a raczej już evergreeny, nucą starsi i młodzi, a nowe pokolenie muzyków po raz kolejny je wykonuje – mówi Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie Muzeum: www.muzeumpiosenki.pl/konkurs-zaprojektuj-neon

Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca 2017 r.

Zabłyśnij cytatem z piosenki

2017-04-14 10:58:41
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.