Wyszukiwarka

Zapraszamy na spotkanie z Panem Andrzejem Hamadą

A. Hamada spotkanie MBP

OPOLANIE OPOLANOM - ANDRZEJ HAMADA

21 marca 2017 r. godz. 17:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu

W ramach jubileuszu 800-lecia Opola zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Panem Andrzejem Hamadą, który zaprezentuje swoją najnowszą publikację „Architektoniczne ABC Opola“ wydaną we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Opola.

Zawiera ona kalendarium historyczne Opola od A do Z ze szkicami istotnych i znanych obiektów, opatrzonych tekstem i anegdotami.

Cytat: „D jak DELIKATESY – duży reprezentacyjny sklep spożywczy MHD (Miejski Handel Detaliczny) przy ulicy Krakowskiej 30, zbudowany w 1961 roku z inicjatywy Papy Musioła według projektów Andrzeja Hamady i Jakuba Schroetera, malarstwo ścienne art. plast. Franciszek Pikuła. Musioł chodził dumny“.

Cykl Opolanie Opolanom ma na celu przedstawienie mieszkańcom działalności znanych opolan, którzy osiągnęli sukces. W związku z tym, obok Pana Hamady, na spotkaniu pojawi się gość-niespodzianka, który takim sukcesem będzie mógł się pochwalić.

Znani opolanie przeczytają fragmenty książki, a uczestnicy otrzymają upominki, książki i poczęstunek, przygotwane przez Towarzystwo Przyjaciół Opola. Spotkanie poprowadzi Artur Janowski, dziennikarz Nowej Trybuny Opolskiej. Planowana jest transmisja spotkania on-line na oficjalnym fanpage’u Opola.

2017-03-21 17:00
2017-03-14 14:27:47
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.