Wystawa zdjęć „Twarze Mjanmy” – Iwona i Daniel Gogulscy | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Wystawa zdjęć „Twarze Mjanmy” – Iwona i Daniel Gogulscy

Twarze Mjanmy banner

23.01.2018 r. - 08.02.2018 r., w godzinach otwarcia - Filia nr 4 MBP

Wstęp wolny

Opis:

Zdjęcia do wystawy „Twarze Mjanmy” powstały podczas miesięcznej podróży Iwony i Daniela Gogulskich po Mjanmie - wyprawa odbyła się w marcu 2017 roku. W tym czasie podróżnicy odwiedzili m.in. Mandalay, Bagan, Yangon, Inle Lake, Ngwe Saung. Jednak to nie ociekające złotem świątynie czy oszałamiające zabytki okazały się w tej podróży najciekawsze, tylko właśnie ludzie – otwarci, uśmiechnięci i pomocni. Często sami inicjowali kontakt, by jak najwięcej dowiedzieć się o przybyszach z daleka i - co najistotniejsze - zrobić sobie z nimi zdjęcie. To dzięki Birmańczykom ten wyjazd nabrał dla dwójki podróżników z Polski zupełnie innego, niespodziewanego wymiaru. 

IWONA I DANIEL GOGULSCY - autorzy bloga Szeroką Drogą (www.szerokadroga.pl). Od zawsze ich wielką pasją były podróże. Zwiedzili niemal całą Europę, z czasem wyruszając w coraz to dalsze tereny. Ich drugie hobby to motocykle. Poprzez swoją działalność starają się propagować bezpieczną jazdę oraz pokazywać, że motocykliści to nie tylko „dawcy organów”. Od 2 lat realizują projekt „Opolskie: znane i nieznane”, mający na celu promocję atrakcji turystycznych na Opolszczyźnie. 

 

Więcej informacji: http://mbp.opole.pl/

 

2018-01-23 11:00
2018-01-15 15:07:09
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.