Rada Miasta Opola w dniu 22 lutego 2018 r. podjęła uchwałę nr LVI/1103/18 w sprawie przyjęcia „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla miasta Opola” | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Rada Miasta Opola w dniu 22 lutego 2018 r. podjęła uchwałę nr LVI/1103/18 w sprawie przyjęcia „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla miasta Opola”

Plan gospodarki niskoemisyjnej dla miasta Opola jest dokumentem strategicznym, który wykorzystuje informacje o wielkości zużycia energii i wielkości emisji zanieczyszczeń do atmosfery, prowadząc w ten sposób do celu, jakim jest przejście na gospodarkę niskoemisyjną, poprzez zwiększenie efektywnego wykorzystywania energii końcowej, redukcję emisji gazów cieplarnianych oraz zwiększenie udziału energii z odnawialnych źródeł energii (OZE) w ogólnym zużyciu energii.

2018-03-08 15:15:37
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.