Poznaj logo 800-lecia Miasta Opola | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Poznaj logo 800-lecia Miasta Opola

Logo 800 lecia miasta Opola

Komisja konkursowa podjęła decyzję o wyborze projektu logo 800-lecia Miasta Opola Pana Macieja Burdy z Poznania.

Oto kilka słów uzasadniających wybór:

  • Uniwersalność. Projekt daje wiele możliwości wykorzystania w kampaniach promocyjnych 800-lecia miasta Opola, na wielu polach eksploatacji i w multimediach.
  • Nowoczesność. Praca odpowiada współczesnym trendom w projektowaniu i ukazuje miasto Opole w oprawie odpowiedniej do rangi wydarzenia.
  • Spójność produktu. Wiele zastosowań, które autor dołączył do zestawu świadczą o jednorodności propozycji łatwo przekształcalnej w miarę zapotrzebowania Zleceniodawcy.
  • Znakomite wykorzystanie barw miasta. Oryginalną cechą projektu jest unikalne użycie barw złotej i niebieskiej zestawionych zarówno w znaku, jak i w jego rozwiązaniach.

Laureat konkursu przygotuje Księgę Identyfikacji Wizualnej Znaku, za którą otrzyma nagrodę finansową w kwocie 20 000 zł.

Od dziś przez kolejna dwa lata ten znak będzie identyfikował i spajał wszystkie działania, przedsięwzięcia, wydawnictwa i kampanie związane z obchodami 800-lecia Miasta Opola.

 
2015-12-04 14:27:45
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.