Orkiestra Politechniki Opolskiej szuka muzyków | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Orkiestra Politechniki Opolskiej szuka muzyków

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich chętnych do zgłaszania się w ramach naboru do Orkiestry Politechniki Opolskiej (OPO)! Jeśli chcesz grać i rozwijać swoją pasję (orkiestra jest otwarta dla wszystkich, także dla osób spoza uczelni i osób już niestudiujących) to ta propozycja jest dla Ciebie.

Za pracę z zespole przysługują dodatkowe punkty do stypendium dla studentów Politechniki Opolskiej. Poszukujemy przede wszystkim muzyków grających na wszystkich instrumentach dętych ale także gitarzystów (gitara elektryczna i basowa), perkusistów. Grasz na innym instrumencie napisz również. Orkiestra zapewnia atrakcyjny materiał nutowy. Ale to nie wszystko – posiada własną salę prób a zarazem pomieszczenie do indywidualnego ćwiczenia dla członków zespołu. Dyrygentem jest Przemysław Ślusarczyk – osoba z wieloletnim doświadczeniem dyrygenckim, kompozytorskim i managerskim.

Orkiestra stale koncertuje m.in. w ramach „Kolej na orkiestrę czyli Opolski Ekspres Dęty” i cyklu koncertów „Muzyczne impresje”, „Z orkiestrą po Odrze” oraz „Z orkiestrą po zamkach i pałacach”. Muzycy uczestniczą także w Warsztatach Muzycznych. Sala prób nr 45 mieści się w Zespole dydaktycznym Łącznik, ul. Mikołajczyka 16.

Prosimy o podanie w zgłoszeniu następujących danych: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail, instrument. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres slusarczyk.przemyslaw@gmail.com. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.opo.art.pl.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

2017-02-01 09:11:38
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.