Opole najpopularniejszą podstrefą WSSE INVEST-PARK | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Opole najpopularniejszą podstrefą WSSE INVEST-PARK

W Opolu od 2007 funkcjonuje Podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Ekonomicznej „INVEST-PARK”. Aktualnie pozwolenie na działalność w strefie posiadają i funkcjonują następujące firmy: Global Steering Systems (motoryzacja), Polaris (motoryzacja), Pasta Food Company (przemysł spożywczy), Kamex (przemysł maszynowy), Art Odlew (odlewnictwo), PZ Stelmach (biżuteria) , Ladrob (przemysł spożywczy), Opolska Zagroda (przemysł spożywczy), Hongbo (produkcja lamp LED), ifm (automatyka przemysłowa), HFG (konstrukcje stalowe). W zeszłym roku na tym terenie rozpoczęła również działalność  firma IAC (poddostawca Volvo).  Wkrótce produkcję uruchomią firmy UFI (wymienniki ciepła) i Opolgraf (drukarnia), a już niedługo pojawią się kolejne firmy.  Aktualnie w firmach na terenie podstrefy Opole pracuje blisko 1500 osób, a kolejne 1500 nowych miejsc pracy jest tworzonych.

Nowy teren inwestycyjny Opole -Wrzoski, który od stycznia 2017 znajduje się w granicach administracyjnych Opola już niebawem zapełni się nowymi inwestycjami. Ma on idealne położenie logistyczne na skrzyżowaniu dwóch dróg krajowych, duży obszar (ponad 100 ha) i już wkrótce będzie bardzo dobrze uzbrojony w media techniczne dzięki działaniom Gminy Opole.

W statystykach na stronie mapa.invest-park.com.pl  podstrefa Opole jest najpopularniejszą wśród wszystkich podstref zarówno w zeszłym roku jak i od początku jej funkcjonowania.

Ranking podstref WSSE - 2007-2017

 

 

 

 

2018-02-23 10:42:18
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.