Ogłoszenie rozpoczęcia Akcji informacyjnej poprzedzającej konsultacje projektu uchwały dot. konsultacji z mieszkańcami | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Ogłoszenie rozpoczęcia Akcji informacyjnej poprzedzającej konsultacje projektu uchwały dot. konsultacji z mieszkańcami

Posiedzenie

Działając na podstawie § 16 ust. 3 i 4  Uchwały nr XXV/456/16 Rady Miasta Opola z dnia 21 kwietnia 2016r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Miasta Opola (Dz. Urz.Woj. Opol. z 2016 r. poz. 987)

 

Prezydent Miasta Opola

 

ogłasza rozpoczęcie Akcji informacyjnej poprzedzającej konsultacje projektu uchwały: zmieniającej uchwałę nr XXV/456/16 Rady Miasta Opola z dnia 21 kwietnia 2016 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Miasta Opola (Dz. Urz.Woj. Opol. z 2016 r. poz. 987)

Akcja informacyjna prowadzona będzie z wykorzystaniem następujących kanałów informacji:

  • Oficjalnego serwisu internetowego Urzędu Miasta Opola.
  • Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opola.
  • Kampanii informacyjnej na portalach społecznościowych.
  • Tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Opola.
  • Bezpośrednim przesłaniem informacji do organizacji.
  • Przekazaniem informacji Radzie Miasta i radom dzielnic.

Akcja informacyjna potrwa minimum 10 dni,  począwszy od daty podania do publicznej wiadomości niniejszego ogłoszenia.

Konsultacje rozpoczną się z dniem podania do publicznej wiadomości zarządzenia Prezydenta Miasta Opola w sprawie rozpoczęcia konsultacji z mieszkańcami Miasta Opola w sprawie projektu uchwały zmieniającej uchwałę nr XXV/456/16 Rady Miasta Opola z dnia 21 kwietnia 2016r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Miasta Opola (Dz. Urz.Woj. Opol. z 2016 r. poz. 987).

2018-02-07 08:24:15
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.