Oferta pozakonkursowa – Stowarzyszenie MUW – Młodzi Uczestnicy Wymian | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Oferta pozakonkursowa – Stowarzyszenie MUW – Młodzi Uczestnicy Wymian

Prezydent Miasta Opola przedstawia ofertę złożoną przez  Stowarzyszenie MUW – Młodzi Uczestnicy Wymian na realizację zadania publicznego zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn.zm.) uznając celowość realizacji przez organizację pozarządową zadania publicznego pn: Organizacja wypoczynku letniego o charakterze profilaktycznym. Proszę o zgłaszanie uwag dotyczących oferty w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia tj.  do dnia 26.04.2017 r. przez:

1)   wysłanie na adres e-mail: ngo@um.opole.pl,

2)   przesłanie listem na adres: Urząd Miasta Opola Rynek – Ratusz, 45 – 015 Opole z dopiskiem uwagi do oferty: Organizacja wypoczynku letniego o charakterze profilaktycznym.

3)   osobiste dostarczenie do Centrum Dialogu Obywatelskiego , Opole ul. Koraszewskiego 7 – 9, wejście od ul. Krupniczej, pokój nr 1.

 

2017-04-19 12:12:19
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.