2 lutego – debata publiczna o Strategii Promocji Marki Opole | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

2 lutego – debata publiczna o Strategii Promocji Marki Opole

2 lutego o godz. 16:00 odbędzie się debata publiczna na temat strategii, otwarta dla mieszkańców, podczas której będzie można wymienić się swoimi uwagami, zadać pytania lub wyrazić opinię. Zapraszamy do opolskiego Ratusza – sala 312 im. Karola Musioła.

Od 1 do 14 lutego 2017 r. zapraszamy mieszkańców Opola do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie Strategii Promocji Marki Opola na lata 2017-2022.

Prace nad dokumentem trwały pół roku. Zespół roboczy powołany z przedstawicieli opolskich instytucji brał udział w warsztatach na kolejnych etapach tworzenia strategii. Efektem tego jest dokument, który przedkładamy mieszkańcom Opola do konsultacji.

Konsultacje będą trwały dwa tygodnie. Dokument strategiczny będzie dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.opole.pl (załącznik poniżej) oraz w wersji papierowej w Wydziale Promocji przy ul. Krawieckiej 13, II piętro, pok. 3.

Osoby, które będą chciały wyrazić swoje uwagi do dokumentu będą mogły skorzystać z dodatkowych dwóch form komunikacji:

  • ankiety zamieszczonej na stronie internetowej opole.pl,
  • adresu e-mail: bp@um.opole.pl, pod który można kierować swoje uwagi.

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez firmę AGERON Polska dokumentem, ponieważ wyznaczy on na najbliższe pięć lat kierunek promocji Opola.

Możesz mieć wpływ na wizerunek Twojego miasta.

2017-01-19 11:15:36
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.