Wynajem sali i sprzętu | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Wynajem sali i sprzętu

W ramach współpracy Centrum Dialogu Obywatelskiego udostępnienia się organizacjom pozarządowym Salę konferencyjną, ul. Koraszewskiego 7-9.  Organizacje mogą realizować swoje projekty np.  organizacja warsztatów i szkoleń  czy spotkań z ciekawymi osobami.

Każda organizacja pozarządowa działająca w Opolu lub dla Opolan ma możliwość korzystania z sali konferencyjnej na warunkach określonych w Regulaminie korzystania z sali konferencyjnej w Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu.

Sprawdź grafik sali!

Od 17 lipca 2017 r. podmioty, które korzystają  z sali konferencyjnej CDO nie posługują się kodami jednorazowymi.

Od 14 lipca 2017 r. obowiązuje nowy Regulamin, według którego wejście na salę konferencyjną wymaga korzystania z kompletu kluczy (klucz z brelokiem zbliżeniowym), służącego do rozbrojenia i  uzbrojenia systemu alarmowego.

Podczas wejścia na salę konferencyjną, należy:

  • otworzyć drzwi wejściowe przy użyciu kompletu kluczy;
  • rozbroić system alarmowy – w tym celu należy niezwłocznie otworzyć szafkę manipulatora (przy użyciu małego kluczyka załączonego do kompletu kluczy), znajdującą się wewnątrz pomieszczenia w pobliżu drzwi i zbliżyć brelok do klawiatury manipulatora w celu rozbrojenia systemu alarmowego, a następnie zamknąć szafkę.

Komplet kluczy udostępniany jest w Punkcie Ochrony Ratusza wyłącznie osobie rezerwującej na podstawie pisemnego upoważnienia naczelnika lub innego pracownika Centrum, okazywanego pracownikom Ochrony w Ratuszu.

Pracownik Ochrony wydaje komplet kluczy po uprzednim potwierdzeniu uprawnień osoby przedstawiającej upoważnienie. Odebranie kompletu kluczy wymaga pisemnego potwierdzenia przez osobę odbierającą.

Dodatkowe informacje:

Protokół wypożyczenia sprzętu CDO http://www.opole.pl/protokol-wypozyczenia-sprzetu-cdo/

 

2015-10-26 12:24:19
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.