Serwis informacyjny SMS | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Serwis informacyjny SMS

image62531
Urząd Miasta Opola uruchomił bezpłatną usługę wysyłania krótkich wiadomości tekstowych z informacjami o tym, co ważnego dzieje się w naszym mieście. Będą to m.in.:

  • informacje o awariach, alarmach, ostrzeżeniach,
  • wydarzenia kulturalno-rozrywkowe,
  • informacje o zagrożeniach, utrudnieniach w ruchu drogowym,
  • przypomnienia z urzędu.

Wystarczy wysłać sms na numer 732480027 o treści: TAK – aby zarejestrować się w systemie InfOpole.

Istnieje również możliwość zarejestrowania się poprzez naszą stronę internetową. Wystarczy wysłać e-mail na adres: raport@um.opole.pl  podając w treści numer telefonu, na który chce się otrzymywać informacje z urzędu. Ta forma rejestracji jest bezpłatna.

Osoby rejestrujące się w systemie płacą tylko za sms-a rejestrującego (opłata naliczana wg stawek operatora użytkownika). Taka sama opłata zostanie również pobrana w przypadku wyrejestrowania się z usługi. Odbiór sms-ów informacyjnych otrzymywanych z urzędu przez zarejestrowanych użytkowników nie wiąże się dla nich z żadnymi opłatami.

Aby wyrejestrować się z systemu, należy wysłać e-mail na adres: raport@um.opole.pl o następującej treści: „NIE oraz podać swój numer telefonu”.

2014-07-14 14:39:27
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.