HARMONOGRAM PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

HARMONOGRAM PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

  • Wnioski o dofinansowanie uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym;
  • Wnioski o dofinansowanie zakupu urządzeń lub wykonania usług z zakresu likwidacji barier technicznych;
  • Wnioski o dofinansowanie – do likwidacji barier w komunikowaniu się;
  • Wnioski o dofinansowanie – do likwidacji barier architektonicznych w miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej;
  • Wnioski o dofinansowanie do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego;

Termin przyjmowania ww. wniosków: od 1 lutego 2018 r. do  31 marca 2018 r.

  • Wnioski o dofinansowanie usługi tłumacza języka migowego lub tłumacza – przewodnika (wnioski można składać przez cały rok)
  • Wnioski o przyznanie dofinansowania zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze – (Termin przyjmowania ww. wniosków: od 1 lutego 2018 r. do
    30 kwietnia 2018 r.)

Jednocześnie uprzejmie informuję, że osoba niepełnosprawna, która złożyła wniosek w 2017 roku wraz z wymaganymi załącznikami i otrzymała odpowiedź odmowną z powodu niewystarczających środków finansowych nie musi ponownie ubiegać się o dofinansowanie w 2018 roku, uzupełnia jednak wniosek w wyżej wskazanych terminach o: aktualne dane dot. wysokości dochodu na osobę w rodzinie oraz aktualne zaświadczenie lekarskie (jeśli jest wymagane) i informuje o innych ewentualnych zmianach dot. danych we wniosku.

Wnioski złożone w 2017 r. będą rozpatrywane zgodnie zasadami przyjętymi na 2018 rok określonymi w zarządzeniu nr OR-.0050.752.2017 Prezydenta Miasta Opola z dnia 16 listopada 2017 r.

Zasady dofinansowania i refundacji kosztów związanych z rehabilitacją społeczną – 2018 rok

2017-12-29 13:34:19
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.