Wyszukiwarka

Ferie w Opolu

Ferie zbliżają się coraz szybciej. Rozpoczną się już 15 stycznia! Jednak z naszym rozkładem jazdy na pewno nie będą nudne.

Zapraszamy do lektury!

Kalendarium zimowych wydarzeń

FERIE W OPOLU

 

 


  • AKADEMIA MŁODEGO KUCHARZA – PÓŁKOLONIE (dla dzieci w wieku 6 – 12 lat)

I tydzień:  15 – 19.01 (poniedziałek – piątek):

godz. 9:00 – 16:00

Miejsce: ul. Kośnego 15/2

Koszt turnusu: 450 zł (obowiązują zapisy)

 

II tydzień:  22 – 26.01 (poniedziałek – piątek):

godz. 9:00 – 16:00

Miejsce: ul. Kośnego 15/2

Koszt turnusu: 450 zł (obowiązują zapisy)

Więcej informacji: http://www.akademiamlodegokucharza.pl/polkolonie-opole.html

 


  • AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY KLUB UCZELNIANY POLITECHNIKI OPOLSKIEJ PÓŁKOLONIE (dla dzieci w wieku 7- 16 lat)

I tydzień:  15 – 19.01 (poniedziałek – piątek):

godz. 7:00 – 16:00

Miejsce: Politechnika Opolska (ul. Prószkowska 76/9a)

Koszt turnusu: 260 zł (obowiązują zapisy)

 

II tydzień:  22 – 26.01 (poniedziałek – piątek):

godz. 7:00 – 16:00

Miejsce: Politechnika Opolska (ul. Prószkowska 76/9a)

Koszt turnusu: 260 zł (obowiązują zapisy)

Więcej informacji: www. azs.po.opole.pl/polkolonie/

 


  • GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ Kurs ceramiki pt. OTWARTA PRACOWNIA (dzieci w wielu 10-13 lat)

I tydzień:  15 – 17.01 (poniedziałek – środa)

Otwarta pracownia – Ceramika młodzika / modelowanie

II tydzień:  25 – 26.01 (czwartek – piątek)

Otwarta pracownia – Ceramika młodzika / szkliwienie

godz. 12:00 – 15:00

Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej (pl. Teatralny 12)

Koszt kursu: 100 zł (obowiązują zapisy)

Więcej informacji na stronie: http://www.galeriaopole.pl/pl/ferie-2018-w-gsw

 


  • KINO MEDUZA GWIEZDNE FERIE (dzieci w wielu 7-13 lat)

I tydzień:  15 – 19.01 (poniedziałek – piątek)

Zimowe warsztaty

Godz. 9:00 – 15:00

Miejsce: Kino Meduza (ul. Oleska 45)

Koszt: 300 zł

 

II tydzień:  22 – 26.01 (poniedziałek – piątek)

Zimowe warsztaty

Godz. 9:00 – 15:00

Miejsce: Kino Meduza (ul. Oleska 45)

Koszt: 300 zł

Więcej informacji na stronie: http://opolskielamy.pl/gwiezdne-ferie-kinie-meduza/

 


  • MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

I tydzień:  15 – 19.01 (poniedziałek – piątek)

 

  • „Co z Ciebie wyrośnie?” – poznajemy zawody

godz. 11:00 – 13:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Filia MBP nr 1 i 2 (ul. Dambonia 169)

Wstęp wolny

 

  • Nikki kontra Cwaniaczek, czyli szalone ferie w bibliotece

godz. 12:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Wypożyczalnia dla Dzieci – Pokój Bajek (ul. Minorytów 4)

Wstęp wolny

 

  • Mam apetyt na…

godz. 12:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Filia MBP nr 5  (ul. Chabrów 58)

Wstęp wolny

 

  • Człowiek – jak to działa?

godz. 12:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Filia MBP nr 17  (ul. Skautów Opolskich 10)

Wstęp wolny

 

  • Projekt planszówka

godz. 12:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Oddział Dziecięco – Młodzieżowy MBP (pl. M. Kopernika 10)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

II tydzień:  22 – 26.01 (poniedziałek – piątek)

 

  • „Co z Ciebie wyrośnie?” – poznajemy zawody

godz. 11:00 – 13:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Filia MBP nr 1 i 2 (ul. Dambonia 169)

 Wstęp wolny

 

  • Nikki kontra Cwaniaczek, czyli szalone ferie w bibliotece

godz. 12:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Wypożyczalnia dla Dzieci – Pokój Bajek (ul. Minorytów 4)

Wstęp wolny

 

  • Mam apetyt na…

godz. 12:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Filia MBP nr 5  (ul. Chabrów 58)

 Wstęp wolny

 

  • Nowe technologie

godz. 12:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Oddział Dziecięco – Młodzieżowy MBP (pl. M. Kopernika 10)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

Więcej informacji na stronie: http://mbp.opole.pl/niezdefiniowana/wydarzenia/dla-dzieci/ferie-2018-mbp/

 


 

  • MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI (MOSiR)

I tydzień:  15 – 20.01 (poniedziałek – sobota)

 

  • Ślizgawki ogólnodostępne

godz. 9:00 – 20:00 (od poniedziałku do czwartku)

9:00 – 21:00 (piątek)

Miejsce: Stawek Barlickiego

Wstęp: ulgowy 3zł, normalny 5 zł

 

  • Zajęcia sportowo – rekreacyjne dla wszystkich chętnych

godz. 9:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: MOS (ul. Katowicka 14), PSP nr 10 (ul. Wróblewskiego 7), PSP nr 20 (ul. Grudzicka 48), PSP nr 24 (ul. Gorzołki 4), PSP nr 31 (ul. Krzanowicka 1)

 

  • Zajęcia sportowe w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”

godz. 10:00 – 12:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Stadion Lekkoatletyczny (ul. Sosnkowskiego 12)

Wstęp wolny

 

  • BIAŁA ZIMA

godz. 10:15 – 11:15 (od poniedziałku do piątku)

godz. 13:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

godz. 18:15 – 19:15 (od poniedziałku do piątku- oprócz środy)

Miejsce: Sztuczne Lodowisko Toropol (ul. Barlickiego 13)

Wstęp: bilet 5 zł, łyżwy 5 zł

 

  • Możliwość gry w tenisa stołowego, darmowe wynajęcie stołów

godz. 9:00 – 15:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Sztuczne Lodowisko Toropol (ul. Barlickiego 13)

 

  • 5-dniowy kurs nauki pływania pod okiem Ratowników MOSiR (dzieci w wieku 7-15 lat)

godz. 11:00 – 12:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Kryta Pływalnia „Wodna Nuta” (ul. Prószkowska 96)

Koszt: bilet wstępu na pływalnie (obowiązują zapisy)

 

  • 5-dniowy kurs nauki pływania pod okiem Ratowników MOSiR (dzieci w wieku 7-15 lat)

godz. 13:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Kryta Pływalnia „Akwarium” (ul. Ozimska 48B)

Koszt: bilet wstępu na pływalnie (obowiązują zapisy)

 

  • 16.01 (wtorek)

Warsztaty artystyczne

godz. 9:00 – 11:00

Miejsce: Wieża Piastowska (ul. Piastowska 14)

Wstęp wolny

 

  • 18.01 (czwartek)

Czytanie bajek przez znanych Opolan

godz. 9:00 – 11:00

Miejsce: Wieża Piastowska (ul. Piastowska 14)

Wstęp wolny

 

Pokazy użytkowania konia, opieka i obsługa konia. Pokazy jazdy konnej  z KJ „Ostroga” Opole

godz. 12:00 – 14:00

Miejsce: T.R. „BIERKOWICE”

Wstęp wolny

 

  • 20.01 (sobota)

Mistrzostwa w zjeździe na „jabłuszku” z Górki „Śmierci” na odległość (o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne)

godz. 11:00 – 13:00

Miejsce: Park na osiedlu Armii Krajowej

Wstęp wolny

 I tydzień – Obiekty MOSiR

 I tydzień – MOS oraz Publiczne Szkoły Podstawowe

 

II tydzień:  22 – 26.01 (poniedziałek – piątek)

 

  • Ślizgawki ogólnodostępne

godz. 9:00 – 20:00 (od poniedziałku do czwartku)

9:00 – 21:00 (piątek)

Miejsce: Stawek Barlickiego

Wstęp: ulgowy 3zł, normalny 5 zł

 

  • Zajęcia sportowo – rekreacyjne dla wszystkich chętnych

godz. 9:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: MOS (ul. Katowicka 14), PSP nr 15 (ul. Małopolska 20), PSP nr 16 (ul. Nałkowskiej 16), PSP nr 32 (ul. Opolska 34), PSP nr 33 (ul. Lelewela 9)

 

  • Zajęcia sportowe w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”

godz. 10:00 – 12:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Stadion Lekkoatletyczny (ul. Sosnkowskiego 12)

Wstęp wolny

 

  • BIAŁA ZIMA

godz. 10:15 – 11:15 (od poniedziałku do piątku)

godz. 13:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

godz. 18:15 – 19:15 (od poniedziałku do piątku- oprócz czwartku)

Miejsce: Sztuczne Lodowisko Toropol (ul. Barlickiego 13)

Wstęp: bilet 5 zł, łyżwy 5 zł

 

  • Możliwość gry w tenisa stołowego, darmowe wynajęcie stołów

godz. 9:00 – 15:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Sztuczne Lodowisko Toropol (ul. Barlickiego 13)

 

  • 5-dniowy kurs nauki pływania pod okiem Ratowników MOSiR (dzieci w wieku 7-15 lat)

godz. 11:00 – 12:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Kryta Pływalnia „Wodna Nuta” (ul. Prószkowska 96)

Koszt: bilet wstępu na pływalnie (obowiązują zapisy)

 

  • 5-dniowy kurs nauki pływania pod okiem Ratowników MOSiR (dzieci w wieku 7-15 lat)

godz. 13:00 – 14:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Kryta Pływalnia „Akwarium” (ul. Ozimska 48B)

Koszt: bilet wstępu na pływalnie (obowiązują zapisy)

 

  • 23.01 (wtorek)

Warsztaty artystyczne

godz. 9:00 – 11:00

Miejsce: Wieża Piastowska (ul. Piastowska 14)

Wstęp wolny

 

  • 25.01 (czwartek)

Czytanie bajek przez znanych Opolan

godz. 9:00 – 11:00

Miejsce: Wieża Piastowska (ul. Piastowska 14)

Wstęp wolny

 

Pokazy użytkowania konia, opieka i obsługa konia. Pokazy jazdy konnej  z KJ „Ostroga” Opole

godz. 12:00 – 14:00

Miejsce: T.R. „BIERKOWICE”

Wstęp wolny

 

 II tydzień – Obiekty MOSiR

 II tydzień – MOS oraz Publiczne Szkoły Podstawowe

Więcej informacji: http://mosir.opole.pl/biala-zima-2017-program/

 


  • MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTU PÓŁKOLONIE (dla dzieci klas I – VI)

 

I tydzień:  15 – 19.01 (poniedziałek – piątek)

godz. 8:00 – 16:00

Miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Katowicka 35)

Koszt turnusu: 250 zł (Zapisy w sekretariacie MOS – liczba miejsc ograniczona)

 

II tydzień:  22 – 26.01 (poniedziałek – piątek)

godz. 8:00 – 16:00

Miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Reymonta 43)

Koszt turnusu: 250 zł (Zapisy w sekretariacie MOS – liczba miejsc ograniczona)

 

Biała zima –  Szczegółowy harmonogram poniżej

Więcej informacji: http://mos.opole.pl/?p=12358

  • 15.01 (poniedziałek)

Zajęcia zumby

godz. 11:00

Miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11, ul.Chabrów 65

  •  15-17.01 (poniedziałek-środa)

Ferie z siatkówką

godz. 8:30 – 12:30

Miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11, ul.Chabrów 65

Więcej informacji: http://www.psp11.opole.pl/


  • MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY PÓŁKOLONIE (dla dzieci w wieku 6 – 13 lat)

I tydzień (turnus I):  15 – 19.01 (poniedziałek – piątek)

II tydzień (turnus II):  22 – 26.01 (poniedziałek – piątek)

godz. 8:00 – 16:00

Miejsce: MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1)

Koszt tygodniowego turnusu: 250 zł (zapisy w sekretariacie MDK)

Więcej informacji: www. mdk.opole.pl/strony/polkolonia-zimowa

 

BIAŁA ZIMA 2018 – Zajęcia ogólnodostępne

Wstęp wolny

 

I tydzień:  15 – 19.01 (poniedziałek – piątek)

 

  • Kawiarenka internetowa (dla młodzieży)

godz. 17:00 – 20:00 (poniedziałku do piątku –  oprócz wtorku)

godz. 09:00 – 15:00 (sobota)

Miejsce: Filia MDK nr 1 (ul. Skautów Opolskich 10)

Wstęp wolny

 

  • Zajęcia plastyczne (dla dzieci od 6 lat)

godz. 9:00 – 13:00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce: Filia MDK nr 1 (ul. Skautów Opolskich 10)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

 

  • Warsztaty gry na bębnach afrykańskich (dla dzieci i młodzieży od 6 lat)

godz. 14:00 – 15:00 (dzieci 6-10 lat) (od poniedziałku do czwartku)

godz. 15:00 – 16:00 (młodzież od 11 lat) (od poniedziałku do czwartku)

Miejsce: MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

  • Warsztaty plastyczno – muzyczne (dla dzieci 7-12 lat)

godz. 9:00 – 15:00 (od poniedziałku do środy)

Miejsce: Filia MDK nr 2 (ul. Targowa 12)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

  • Zajęcia języka angielskiego (dla dzieci od 13 lat)

godz. 17:00 – 19:15 (poniedziałek)

godz. 16:15 – 19:15 (wtorek)

godz. 17:00 – 18:30 (środa)

Miejsce: Filia MDK nr 2 (ul. Targowa 12)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

  • 16.01 (wtorek)

Zajęcia elektrotechniczne MŁODY ELEKTRONIK (dla dzieci w wieku 8-16 lat)

godz. 16:30 – 19:30

Miejsce: MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

  • 18.01 (czwartek)

Robotyka LEGO WeDo (dla dzieci w wieku 7-12 lat)

godz. 10:00 – 12:00 (grupa 1)

godz. 12:00 – 14:00 (grupa 2)

Miejsce: MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

Warsztaty rzeźbienia w glinie (dla dzieci od 7 lat)

godz. 15:30 – 17:00 (grupa 1)

godz. 17:00 – 18:30 (grupa 2)

Miejsce: Filia MDK nr 1 (ul. Skautów Opolskich 10)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

Zimowe kino (dla dzieci od 6 lat)

godz. 12:00 – 13:15

Miejsce: Kino Studio MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1)

Wstęp wolny

II tydzień:  22 – 26.01 (poniedziałek – piątek)

 

  • Kawiarenka internetowa (dla młodzieży)

godz. 17:00 – 20:00 (poniedziałku do piątku –  oprócz wtorku)

godz. 09:00 – 15:00 sobota)

Miejsce: Filia MDK nr 1 (ul. Skautów Opolskich 10)

Wstęp wolny

 

  • Zajęcia języka angielskiego (dla dzieci od 13 lat)

godz. 17:00 – 19:15 (poniedziałek)

godz. 16:15 – 19:15 (wtorek)

godz. 17:00 – 18:30 (środa)

Miejsce: Filia MDK nr 2 (ul. Targowa 12)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

  • Otwarte zajęcia taneczne zespołu PECH (dla dzieci w wieku 6-15 lat)

godz. 16:00 – 18:00 (poniedziałek, środa)

Miejsce: Filia MDK nr 1 (ul. Skautów Opolskich 10)

Wstęp wolny

 

  • Warsztaty gry na instrumentach klawiszowych (dla dzieci w wieku 6-12 lat)

godz. 9:00 – 12:00 (poniedziałek (grupa 1), środa (grupa 2), piątek (grupa 3))

Miejsce: MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

  • Warsztaty plastyczne (dla dzieci od 6 lat)

godz. 10:00 – 14:00 (poniedziałek, piątek)

Miejsce: Filia MDK nr 2 (ul. Targowa 12)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

  • 23.01 (wtorek)

Zajęcia elektrotechniczne MŁODY ELEKTRONIK

(dla dzieci w wieku 8-16 lat)

godz. 16:30 – 19:30

Miejsce: MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

  • 25.01 (czwartek)

Warsztaty rzeźbienia w glinie (dla dzieci od 7 lat)

godz. 15:30 – 17:00 (grupa 3)

godz. 17:00 – 18:30 (grupa 4)

Miejsce: Filia MDK nr 1 (ul. Skautów Opolskich 10)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

 

  • Zimowe kino (dla dzieci od 6 lat)

godz. 12:00 – 13:30

Miejsce: Kino Studio MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1)

Wstęp wolny

 

  • Warsztaty wokalne (dla młodzieży od 12 lat)

godz. 10:00 – 14:00

Miejsce: Filia MDK nr 2 (ul. Targowa 12)

Wstęp wolny (obowiązują zapisy)

Więcej informacji: http://mdk.opole.pl/aktualnosci/ferie-tuz-tuz/

 


  • NCPP-KLUB OSIEDLOWY „METALCHEM” (ul. Oświęcimska 90) „ZIMA W MIEŚCIE 2018”

 

I tydzień:  15 – 20.01 (poniedziałek – sobota):

 

  • „Ferie z Capoeira 2018”

godz. 12:00 (od poniedziałku do piątku)

Wstęp wolny

 

15.01 (poniedziałek)

  • Zajęcia klubowe stałe(komputerowe, bilard, tenis, gry planszowe, x-box)

godz. 14:00

Wstęp wolny

 

  • „Warsztaty mydlarskie dla dzieci” – prowadzi Pani Agnieszka Zalewska

godz. 15:00

Wstęp wolny

 

  • „Cała Polska czyta dzieciom” – Legendy Polskie

godz. 16:30

Wstęp wolny

 

  • Zajęcia plastyczne

godz. 17:00

Wstęp wolny

 

16.01 (wtorek)

 

  • Zajęcia klubowe stałe

godz. 13:00

Wstęp wolny

 

  • Wyjście z grupą dzieci do kina „Helios” na film „FERNANDO”

godz. 15:00

Wstęp wolny (za zgodą rodziców/ opiekunów prawnych)

 

  • Zajęcia plastyczne i zajęcia klubowe

godz. 18:30

Wstęp wolny

 

17.01 (środa)

  • Zajęcia klubowe stałe

godz. 14:00

Wstęp wolny

 

  • „Just Dance 2018” -zajęcia taneczno – ruchowe

godz. 15:00

Wstęp wolny

 

  • „Cała Polska czyta dzieciom” – Legendy Polskie

godz. 15:30

Wstęp wolny

 

  • Zajęcia plastyczne

godz. 16:00

Wstęp wolny

 

  • Turniej bilardowy

godz. 17:00

Wstęp wolny

 

18.01 (czwartek)

  • Zajęcia klubowe stałe

godz. 13:00

Wstęp wolny

 

  • Wyjście na miejską ślizgawkę -stawek Barlickiego

godz. 15:30

Wstęp wolny (za zgodą rodziców/ opiekunów prawnych)

 

  • Zajęcia plastyczne i zajęcia klubowe

godz. 18:30

Wstęp wolny

 

19.01 (piątek)

  • Zajęcia klubowe stałe

godz. 13:00

Wstęp wolny

 

  • „Just Dance 2018” -zajęcia taneczno – ruchowe

godz. 14:00

Wstęp wolny

 

  • Zajęcia plastyczne

godz. 15:00

Wstęp wolny

 

  • Turniej tenisa stołowego

godz. 16:00

Wstęp wolny

 

  • Turniej „FIFA 18” na konsoli X-box

godz. 18:00

Wstęp wolny

 

20.01 (sobota)

  • Zbiórka w Klubie  . Wyjście do Opolskiego Teatru Lalki i Aktora na spektakl „Hokus Pokus Czary Mary…. i Król”

godz. 9:30

Wstęp wolny (za zgodą rodziców/ opiekunów prawnych)

 

II tydzień:  22 – 26.01 (poniedziałek – piątek)

 

22.01 (poniedziałek)

  • Spektakl Teatru Profilaktyki i Edukacji „Maska” z Krakowa

„NA KOŃCU ŚWIATA…  PRZYGODA MISIA I KACPRA PIRATA”

(spektakl o przyjaźni i tolerancji)

godz. 12:00

Wstęp wolny

 

  • Zajęcia klubowe stałe

godz. 13:00

Wstęp wolny

 

  • Warsztaty wokalne

godz. 13:30

Wstęp wolny

 

  • ŁAMIGŁOWKI I KRZYŻÓWKI czyli „Główka” pracuje

godz. 14:00

Wstęp wolny

 

  • „Cała Polska czyta dzieciom” – Legendy Polskie

godz. 15:30

Wstęp wolny

 

  • „Gitarzysta Roku” – zabawa z grą „Guitar Hero Live” na konsolę X-box

godz. 16:00

Wstęp wolny

 

  • Rozgrywki sportowe na konsoli X-box

godz. 18:00

Wstęp wolny

 

23.01 (wtorek)

  • Zajęcia klubowe stałe

godz. 12:00

Wstęp wolny

 

  • Zbiórka uczestników wyjścia na kręgle do Centrum Rozrywki „Kubatura”

godz. 12:40

Wstęp wolny (za zgodą rodziców/ opiekunów prawnych)

 

  • Zajęcia plastyczne i klubowe

godz. 16:00

Wstęp wolny

 

  • Warsztaty wokalne

godz. 17:30

Wstęp wolny

 

  • Rozgrywki sportowe na konsoli X-box

godz. 18:30

Wstęp wolny

 

24.01 (środa)

  • Zajęcia klubowe stałe

godz. 12:00

Wstęp wolny

 

  • Warsztaty wokalne

godz. 12:30

Wstęp wolny

 

  • Rozgrywki w warcaby

godz. 13:00

Wstęp wolny

 

  • Zajęcia plastyczne

godz. 15:00

Wstęp wolny

 

  • „Just Dance 2018” -zajęcia taneczno – ruchowe

godz. 15:30

Wstęp wolny

 

  • „Cała Polska czyta dzieciom” – Legendy Polskie

godz. 16:00

Wstęp wolny

 

  • Konkurs plastyczny „Zimą najbardziej lubię…”

godz. 16:30

Wstęp wolny

 

  • Rozgrywki sportowe na konsoli X-box

godz. 18:00

Wstęp wolny

 

25.01 (czwartek)

  • Wyjście z grupą dzieci do kina „Helios” i na miejską ślizgawkę -stawek Barlickiego

godz. 12:00

Wstęp wolny (za zgodą rodziców/ opiekunów prawnych)

 

  • Zajęcia plastyczne

godz. 15:00

Wstęp wolny

 

  • Zajęcia klubowe stałe

godz. 16:00

Wstęp wolny

 

  • Warsztaty wokalne

godz. 16:30

Wstęp wolny

 

  • Turniej bilardowy

godz. 17:30

Wstęp wolny

 

  • Gry i zabawy na konsoli X-box

godz. 17:30

Wstęp wolny

 

26.01 (piątek)

  • Zajęcia klubowe stałe

godz. 12:00

Wstęp wolny

 

  • Warsztaty wokalne

godz. 12:30

Wstęp wolny

 

  • „Mikrofon dla każdego”- konkurs piosenki

godz. 14:00

Wstęp wolny

 

  • BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci

godz. 16:00

Wstęp wolny

 

  • Rozgrywki na konsoli X-box

godz. 18:00

Wstęp wolny

Program ferii „ZIMA W MIEŚCIE 2018” [PDF]

Więcej informacji na stronie: http://ncpp.opole.pl/aktualnosci/zima-w-miescie-2018/

 


  • Pracownia ŻYWIOŁY FERIE z ceramiką

 

I tydzień:  16 – 18.01 (wtorek – czwartek)

16.01 (wtorek)

godz. 16:00 – 17:30

Miejsce: Pracownia Żywioły ( ul. Budowlanych 6)

Koszt: dziecko 35 zł, rodzic z dzieckiem do 5 lat – 40 zł, dorośli 38 zł (obowiązują zapisy)

 

17.01 (środa)

godz. 13:00 – 14:30

Miejsce: Pracownia Żywioły ( ul. Budowlanych 6)

Koszt: dziecko 35 zł, rodzic z dzieckiem do 5 lat – 40 zł, dorośli 38 zł (obowiązują zapisy)

 

18.01 (czwartek)

godz. 16:00 – 17:30

Miejsce: Pracownia Żywioły ( ul. Budowlanych 6)

Koszt: dziecko 35 zł, rodzic z dzieckiem do 5 lat – 40 zł, dorośli 38 zł (obowiązują zapisy)

 

II tydzień:  23 – 25.01 (wtorek – czwartek)

 

25.01 (czwartek)

godz. 16:00 – 17:30

Miejsce: Pracownia Żywioły ( ul. Budowlanych 6)

Koszt: dziecko 35 zł, rodzic z dzieckiem do 5 lat – 40 zł, dorośli 38 zł (obowiązują zapisy)

Więcej informacji na stronie: https://pracowniazywioly.blogspot.com/

 


  • PRZYSTAŃ – Ośrodek Wsparcia i Rozwoju TOWARZYSTWO ALTERNATYWNEGO KSZTAŁCENIA PÓŁKOLONIE ZIMOWE(dla dzieci w wieku 7-10 lat)

 

UWOLNIJ WYOBRAŹNIĘ – ROZWIJAMY SWOJE PASJE

godz. 7:30 – 16:30

Miejsce: Szkoła Podstawowa TAK (ul. Barlickiego 5)

Koszt turnusu: 270 zł (obowiązują zapisy)

 

ROBOTYKA

godz. 7:30 – 16:30

Miejsce: Szkoła Podstawowa TAK (ul. Barlickiego 5)

Koszt turnusu: 290 zł (obowiązują zapisy)

Więcej informacji: http://przystan.opole.pl/index.php/wydarzenie/polkolonie-w-przystani/

 


Do pobrania:

Kalendarium ferie w Opolu [PDF]

Kalendarium wydarzeń FERIE W OPOLU (Opole i kropka nr 1/2018) [PDF]

2018-01-11 16:00:52
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.