Dostosowanie pojemników na nieruchomościach zamieszkałych zgodnie z regulacjami prawa miejscowego obowiązującego od 1 stycznia 2017r. | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Dostosowanie pojemników na nieruchomościach zamieszkałych zgodnie z regulacjami prawa miejscowego obowiązującego od 1 stycznia 2017r.

temperówka, ashcan, przyrząd do ostrzenia

Szanowni mieszkańcy informujemy, że podmiot odbierający odpady komunalne rozpocznie od 1 stycznia 2017r. stopniowy proces dostosowania pojemności i ilości pojemników, w które wyposażone są nieruchomości zamieszkałe do stanu wymaganego nowymi przepisami prawa miejscowego (wchodzą w życie 1 stycznia 2017r.). W pierwszej kolejności weryfikowane będą nieruchomości zamieszkałe wyposażone w bardzo duże pojemniki przy jednoczesnym zadeklarowaniu małej liczby osób. Dokładne informacje znajdują się w ulotce dołączonej do niniejszego artykułu.

2016-12-15 15:40:43
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.