Wyszukiwarka

Osiągnięcia opolskich sportowców w 2013 roku

stadion, struktura, tenis

Osiągniecia opolskich sportowców w 2013 roku:

 

Marta Wójcik i Aida Bella – brązowy medal w sztafecie, Mistrzostwa Europy w short-tracku

 

Oliwia Gawlica – II miejsce na dystansie 3.000m na Mistrzostwach Polski w short-tracku

 

Barbara Kobylakiewicz – I miejsce na dystansie 1500m, II miejsce na dystansie 1000m, II miejsce w wieloboju na Mistrzostwach Polski w short-tracku

 

Adam Filipowicz – III miejsce na dystansie 500m na Mistrzostwach Polski w short-tracku

 

Marta Wójcik – III miejsce na dystansie 500m na mistrzostwach Polski w short-tracku

 

Damian Kuczyński – III Miejsce w kat. wag. 77 kg na Mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów

 

Kornel Czekiel – V miejsce w kat. wag. 105 kg na Mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów; II miejsce na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów w kat. +105kg.

 

Aleksandra Bukowa – II miejsce na Mistrzostwach Europy Shinkyokushin karate; I miejsce na Mistrzostwach Polski w karate kyokushin – kata

 

Konrad Kozubowski – III miejsce w kumite 65kg – Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin, I miejsce na Mistrzostawach Polski w karate kyokushin – kata

 

Marceli Krzysztoń – II miejsce na Mistrzostwach Polski w strzelectwie sportowym – pistolet dowolny 60 strzałów

 

Tomasz Moździerski – II miejsce na Mistrzostwach Europy w parakajakarstwie w konkurencji K-  1 200m.; III miejsce na Mistrzostwach Świata w parakajakarstwie w konkurencji V-1 200m. i IV miejsce w konkurencji K-1 200m.

 

Towarzystwo Hokejowe Marsjanie – I miejsce na Mistrzostwach Polski w hokeju na łyżworolkach

 

Tomasz Szczepaniak – II miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w judo w kategorii do 81 kg.

 

Bartłomiej Bonk – I miejsce na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów w kat. do 105 kg; III miejsce na Mistrzostwach Świata w podnoszeniu ciężarów w kat. do 105 kg.

 

Łukasz Krawczyk – I miejsce na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów w kat. do 77 kg.

 

Martyna Martynowicz – II miejsce na Mistrzostwach Polski w judo, kat. do 52 kg.

 

Bartłomiej Bonk, Daniel Dołęga, Kornel Czekiel, Damian Kuczyński, Mateusz Kasina, Sebastian Hoim, Łukasz Krawczyk – Drużynowe Mistrzostwo Polski w podnoszeniu ciężarów

 

Błażej Pluta – III miejsce w Mistrzostwach Polski w Taekwon-do w kat. do 74 kg.

 

Anna Kolasińska – III miejsce na Mistrzostwach Polski w karate kyokushin – kata

 

Tomasz Nagórski – I miejsce w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Generalnej i w klasie Open+2000 

 

Rafał Grzywaczyk – I miejsce w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski w klasie open-2000

 

Robert Halicki z Tomaszem Tkaczem I miejsce w Rajdowym Pucharze Polski. 

Gratulujemy i życzymy dajszych sukcesów! 

 

 

2014-02-06 00:00:00
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.